a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Yenişehir Belediyesi depremzedeler için hamam hizmeti vermeye başladı

Yenişehir Belediyesi depremzedeler için hamam hizmeti vermeye başladı

Mersin Yenişehir Belediyesi yıkıcı zelzelelerin akabinde Mersin’e gelen afetzedeler için hamam hizmetini de hayata geçirdi. Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, “ Bölgeden kentimize gelen tüm yurttaşlarımıza en güzel hizmeti vermek üzere büyük bir sorumluluğumuz var. Yalnızca Mersin’de 14 bin yakın depremzedeye yardımlarımızla ulaştık. Bölgeye de 22 araçlık yardım materyali gönderdik. Ayrıyeten 20 işçimiz ve 3 araçla Samandağ’da paklık çalışmalarımız devam ediyor.” dedi. 

Mersin Yenişehir Belediyesi sarsıntının yaralarını sarmak ve afetzedelerin muhtaçlıklarını gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.  Deprem dokümanı alan vatandaşlar için başlatılan hamam hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar 0324 606 07 65 numaralı telefonu arayıp rezervasyon yaptırabiliyor. 

Afet bölgelerinden Mersin’e gelen vatandaşlar için başlatılan hamam hizmetinden bayanlar 08.00 – 17.00, erkekler 17.00 – 00.00 saatlerinde yararlanabiliyor. Depremzede dokümanı alıp hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlar 0324 606 07 65 numaralı telefonu arayarak ön bilgi alıp rezervasyon yaptırabiliyor. Bahçelievler Mahallesi 2.Çevreyolu üzeri Çatı Restoran yanı, Timur Hamam Salonu’nda verilecek olan hamam hizmeti ile Yenişehir Belediyesi depremzedelere dayanak vermeye devam ediyor. 
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Kemalpaşa’dan Deprem Seferberliği