a
  • Haberyum
  • Spor
  • Türkiye Kayak Federasyonu Biathlon Teknik Konseyi online toplandı

Türkiye Kayak Federasyonu Biathlon Teknik Konseyi online toplandı

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Türkiye Kayak Federasyonu (TKF) Biathlon Teknik Heyeti içtiması medya konferans sistemiyle yapıldı. Federasyondan yapılan açıklamada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle çevrim içi gerçekleştirilen içtimaya TKF Başkanı Ali Oto ile teknik konsey üyelerinin katıldığı söz edildi.

Milletlerarası müsabakalarda sporcuların durumlarının değerlendirildiği içtimada, yeni sezon öncesinde kadro kriterlerinin oluşturulması, kamplar, sporcu takviyesi, Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları ve Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi çalışmalarının ele alındığı belirtildi.

Teknik konsey üyelerine çalışmalarından ötürü teşekkür ettiği aktarılan Ali Oto, “Kovid-19 tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi ve sporumuzu olumsuz etkiledi. Bu çetin süreç sonrasında çalışmalarımıza yine başlıyoruz. Sporcu seçmeleri, milli grup kamp ve müsabaka programlarını daha titizlikle yapacağız. Olimpiyatlar için daha çok çalışıp güzel puanlar alacağımıza inanıyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

'Şehir Kent Eskrim' girişiminin dördüncü durağı Trabzon