a
  • Haberyum
  • Magazin
  • TOMMY HILFIGER TAILORED KOLEKSİYONU İÇİN YENİ LİSANSÖR

TOMMY HILFIGER TAILORED KOLEKSİYONU İÇİN YENİ LİSANSÖR

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Tommy Hilfiger, ünlü İtalyan kişisel dikim modaevi Lardini’nin Tommy Hilfiger Tailored markasının lisansörü olacağını duyurdu. Lardini, 2021 İlkbahar serisinden itibaren Tommy Hilfiger Tailored markalı kadro elbiseler, ceketler, başka kesimler ve klasik pantolonları tasarlayarak üretimini gerçekleştirecek.

“Özel dikim kalitesi ve eksiksiz işçiliği ile dünyaca tanınan Lardini’nin Tailored koleksiyonlarımızın özündeki yenilikçi ve sofistike ruhu ileriye taşımaya devam edeceğine inancımız tam” diyen Tommy Hilfiger Küresel ve PVH Avrupa CEO’su Martijn Hagman, şöyle devam etti: “Lardini’nin pazardaki uzmanlığından yararlanmanın Avrupa ve Asya’da Tailored eser kategorilerini daha da genişletmemizi sağlayacağına inanıyoruz.”

 Lardini S.p.a. CEO’su Andrea Lardini ise; “En ikonik Amerikan markaları arasında taraf alan TOMMY HILFIGER ile bu işbirliğini başlatmaktan gurur duyuyoruz. Lardini’nin mirası ve haber birikimi ile Tommy Hilfiger’ın tailored iş segmentini mütemadi büyütme vizyonu arasında oluşacak mükemmel sinerji sayesinde bu işbirliğiyle büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

KONTÜR MAKYAJ 101