a

8 Faydası Bulunan Stafine Krem Kullanma Kılavuzu

Stafine krem, uzman doktor tarafından reçete edilmesi gereken bir ilaçtır. 15 ve 20 gr.’lık ambalajlarda satılan bu ilacın etkin maddesi güçlü bir antibiyotik olan fusidik asittir. Bunun yanı sıra potasyum sorbat, polisorbat, setil alkol ve hidroklorik asit  gibi yardımcı maddeler de içerir. “Stafine cort” krem ile “Stafine” krem, her ne kadar aynı firma tarafından üretiliyor olsa da içerik olarak birbirinden farkları bulunan iki farklı ürün olup genellikle birbiriyle karıştırılabilmektedir.

STAFINE KREM NEDIR
STAFINE KREM NEDIR

Stafine Krem Nedir?

Stafine krem nedir diye bakıldığında, etkin maddesi olan fusidik asit olan bir antibiyotik olup bir çok mikroorganizma üzerinde güçlü etkisi vardır. Bakterileri tahrip eder ve onların çoğalmasını engeller. Bazı organizmaların oluşturduğu deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır.

STAFINE KREM NE ISE YARAR
STAFINE KREM NE ISE YARAR

Stafine Krem Ne İşe Yarar?

Stafine krem ne işe yarar ve hangi rahatsızlıklara iyi gelir?:  

  • Enfeksiyon oluşan yaralarda ve yanık tedavisinde,
  • İltihap oluşan egzama yaralarında,
  • Ter bezlerinin iltihaplanmasında,
  • Kıl kökü iltihabında,
  • Ergenlik dönemi sivilcelerinde,
  • Sakal bölgesinde oluşan iltihaplarda,
  • Kıl dönmesi iltihaplarında ve
  • Kahverengi, pullu deri yamalarına neden olan bir hastalık olan Eritrazma hastalığının tedavisinde bu krem faydalı olacaktır.
STAFINE KREMIN FIYATI
STAFINE KREMIN FIYATI

Stafine Krem Fiyatı Nedir?

Stafine kremin fiyat olarak 15 Türk Lirası’dır. Ancak ilaç reçeteli olarak satıldığından kişinin sağlık sigortasının bulunup bulunmadığı veya daha önceden birikmiş muayene ücreti bulunup bulunmadığı durumlarına göre eczanede karşınıza çıkacak fiyat farklılık gösterebilir.

STAFINE KREM NASIL KULLANILIR
STAFINE KREM NASIL KULLANILIR

Stafine Krem Nasıl Kullanılır?

Stafine krem nasıl kullanılır dilerseniz birde bunu inceleyelim. Bu ilaç günde 2-3 kez ve doktorun önerdiği süre boyunca uygulanmalıdır. Uygulamadan sonra üzeri kapatılabilir veya açık kalabilir.

Stafine merhem ne için kullanılır, Stafine krem fiyat, Stafine krem Fiyatı 2021, Stafine krem kullananlar, STAFINE 2 krem, Stafine krem sivilce için Kullanılır mı, Stafine krem nasıl kullanılır, Stafine krem vajinaya sürülür mü

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (1)

Sıradaki haber:

Travma sonrası oluşabilecek ruhsal bozukluklara dikkat!