fbpx
a
reklam
  • Haberyum
  • Gündem
  • Samuray kılıçlı cani ile Müslüme’nin dedesi cezaevinde tek kişi odalara konuldu

Samuray kılıçlı cani ile Müslüme’nin dedesi cezaevinde tek kişi odalara konuldu

İstanbul'da samuray kılıcıyla Başak Cengiz'i öldüren Can Göktuğ Boz ile Müslüme Yağal'ın tutuklanan dedesi Hasan

İstanbul’da samuray kılıcıyla Başak Cengiz’i öldüren Can Göktuğ Boz ile Müslüme Yağal’ın tutuklanan dedesi Hasan Yağal, Diyarbakır Cezaevi Kampüsü Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde tek kişilik odalara konuldu.

İstanbul’da 10 Kasım günü samuray kılıcıyla yolda yürüyen mimar Başak Cengiz’i öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Can Göktuğ Boz, Diyarbakır Cezaevi Kampüsü Yüksek Güvenlikli Cezaevi’ne getirildi. Mersin’in Gülnar ilçesi Yanışlı Mahallesi kırsalında 10 Kasım günü kaybolan, yapılan aramalar sonucu 10 gün sonra da cansız bedeni bulunan Müslüme’nin ölümüne ilişkin tutuklanan dedesi Hasan Yağal da Diyarbakır’a getirilerek aynı cezaevine kondu.

Henüz ziyaret eden olmadı

Tek kişilik odalarda gözetim altında tutulan Boz ve Yağal’ın yemekleri gardiyanlar tarafından veriliyor. Boz ve Yağal, zarar görmemesi için havalandırmaya da diğer tutuklu ve hükümlülerden ayrı çıkarılıyor. Zaman zaman sağlık sorunları olduğunu belirten Hasan Yağal, doktor kontrolünden geçiriliyor. Hasan Yağal ile Can Göktuğ Boz için geldikleri günden beri henüz ziyaretçi gelmediği belirtildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Narkotik ekiplerinin ’dur’ ihtarına uymadılar, otomobili bırakıp kaçtılar

HIZLI YORUM YAP