DOLAR

32,6460$% -0.11

EURO

35,4037% -0.15

GRAM ALTIN

2.511,04%0,02

ÇEYREK ALTIN

4.049,00%1,37

TAM ALTIN

16.220,00%1,37

BİST100

10.851,78%-0,19

BİTCOİN

฿%

LİTECOİN

Ł%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
  • Haberyum
  • Magazin
  • ‘RESTORANLAR EVDE’ DERGİ-KİTABIYLA YEME-İÇME KESIMINE DESTEK

‘RESTORANLAR EVDE’ DERGİ-KİTABIYLA YEME-İÇME KESIMINE DESTEK

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Gastronomi muharriri Cemre Torun’un, İstanbul’un 100’ün üzerinde şahsi tanımı ve kentin lezzet hikâyelerini bir araya getirdiği ‘Restoranlar Evde’, çok sayıda kurum ve kişinin katkısıyla yeme-içme bölümüne destek olmayı amaçlıyor. Doğan Burda Dergi Kümesi ve İstanbul Life dergisi iş birliğiyle yayımlanan dergi-kitaptan elde edilen gelirin tamamı, ağırlık ve gönderim maliyeti dışında, restoran çalışanları için kullanılıyor.

‘Restoranlar Evde’, bu amaçla İstanbul’un tadı tuzu olan 100’ün üzerinde tanımı konutumuza getirirken, bu kolun hayatımıza kattığı kıymeti hatırlatan metinlerle gastronomi kültürümüze dair kapsamlı bir içerik de sunuyor. Farklı kanallarda 100 TL’ye satışa sunulan dergi-kitaptan elde edilen tüm gelirin aktarılacağı muhtaçlık sahipleri, kesimin en kuvvetli temsilcilerinden TURYİD (Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği) tarafından belirleniyor. Destek ise girişim destekçilerinden Hepsiburada.com tarafından armağan çeki olarak ulaştırılıyor.

Restoranlar Meskende, tam mealiyle bir dayanışma girişimi. Çorbada birçok kişinin ve kurumun tuzu var. Önde gelen markalar toplu satın almalarla bu girişime güç katıyorlar. Doğan Holding 500 dergi-kitap; Anadolu Efes, Beylerbeyi İçecek Pazarlama, Bidfood Türkiye, Borusan Sanat, Doğan Güç Kümesi, Doluca, Erikli, Grundig, Karaca, Mey Diageo, Mutfak Sanatları Akademisi, Pernod Ricard, Pınar, Uludağ İçecek Eserleri, Vespa, Volvo ve Waternet markaları 200’er dergi-kitap; Algida, Bosch, Chantuque, Coca-Cola İçecek, Eker, Eti, Melez Tea, Metro Türkiye, Nude, Redbull, Siemens Mesken Aletleri, Tat, Unilever Food Solutions, Zwilling markaları da 100’er dergi-kitap alarak girişime destek verdiler. Ayrıyeten, Doğan Burda Dergi, Hepsiburada.com, Hybrid ve Society to-be, İstanbul Life, Salon Couture Books, Turkuvaz Dağıtım Pazarlama ve TURYID girişime hizmet desteği veren markalar arasında taraf alıyor.  

Bu manalı ve hususî içerikli kolektif çalışmaya sahip olmanın yanı sıra gastronomi kesimine de el uzatmayı isteyen herkes, ‘Restoranlar Evde’ dergi-kitabını hepsiburada.com’dan satın alabiliyor. Satın almak için tıklayın: https://www.hepsiburada.com/best-of-istanbul-restoranlar-evde-cemre-torun-p-HBV00000V0THH

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

TIFFANY & CO. INFINITE STRENGTH KAMPANYASININ GELİRLERİNİ COVID-19 SAVAŞINA BAĞIŞLIYOR