a

Putin’e tepkiler dinmiyor!

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş devam ederken Putin kendi halkının da

Rusya-Ukrayna arasındaki savaş devam ederken Putin kendi halkının da desteğini kaybediyor. Rus model Irina Shayk da ülkesinin saldırılarında mağdur olan halkın bu görüntüleriyle yıkıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan güzel model, tepkisini “Bunlar olurken nasıl uyuyabilir, çalışabilir veya işlev görebiliriz?” sözleriyle dile getirdi.

Ukrayna ve Rusya arasındaki savaşta halk, Rusya’nın saldırılarından korunmak için sığınaklara koştu. Hamile bazı vatandaşlar sığınaklarda doğum yapmak zorunda kaldı.

“BUNLAR OLURKEN NASIL UYUYABİLİRİZ?”

Doğum anı ve yeni doğan bebeklerin hali tüm dünyayı derinden üzdü. Rus model Irina Shayk da ülkesinin saldırılarında mağdur olan halkın bu görüntüleriyle yıkıldı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan güzel model, tepkisini “Bunlar olurken nasıl uyuyabilir, çalışabilir veya işlev görebiliriz?” sözleriyle dile getirdi.

Putin'e bir tepki de Rus model Irina Shayk'tan geldi

“BAĞIŞ YAPACAK”

Bombalar altında yeni doğan bebeklerin görüntüsünü paylaşan Irina Shayk, “Yıkıcı” yorumunda bulundu. “Savaşa Hayır” diyerek bağış yapacağını da duyuran dünyaca ünlü model, takipçilerine bağış yapma çağrısında bulundu.

İşte güzel modelin o paylaşımları;

Putin'e bir tepki de Rus model Irina Shayk'tan geldi
Putin'e bir tepki de Rus model Irina Shayk'tan geldi

kaynak sondakika.com

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Rusya-Ukrayna barış görüşmeleri için ikinci kez masada