a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran Hatay’da

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran Hatay’da

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, “Nevşehir ile birlikte 7’den 70’e tüm Türkiye zelzelenin yaralarını sarmak için çaba ediyor” dedi.

Depremden etkilenen vilayetlerde misyon yapan Nevşehir Belediyesi işçilerini ziyaret ederek zelzele bölgesinde incelemelerde bulunan Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, Kahramanmaraş’ın akabinde bugün de Hatay’a gitti. Savran, beraberinde Lider Yardımcısı Furkan Feralan ile birlikte, sarsıntının akabinde çok sayıda iş makinesi ile birlikte bu ile sevk edilen Nevşehir Belediyesi çalışanlarını ziyaret etti.

Burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Savran, Hatay’da büyük bir özveriyle vazife yapan belediye çalışanlarına kolaylıklar diledi.

Depremin akabinde Nevşehir Belediyesi olarak başta Hatay ve Kahramanmaraş olmak üzere sarsıntı bölgesine çok sayıda araç ve işçi sevk ettiklerini kaydeden Savran, “Nevşehir Belediyemiz çok sayıda takım ve ekipmanla, araç gereçleriyle, iş makineleriyle, çalışanıyla, idarecileriyle Hatay ve Kahramanmaraş’ta çalışmalarını sürdürüyor. Burada depremzedelerin temel gereksinimlerinin karşılanması noktasında çok büyük gayret sarf ediyoruz. Takımlarımız gece gündüz demeden çok ağır bir çalışma içerisine girdiler. Birlik ve beraberlik ruhuyla birinci günden bu yana afetzede kardeşlerimizin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. İnşallah daima birlikte yaralarımızı saracağız. Allah’ım güç kuvvet versin.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Runtalya’da Adımlar Yaraları Sarmak İçin Atılacak