a

Mehtap Yılmaz gözyaşlarıyla isyan etti!

'Popstar Alaturka' yarışmasıyla şöhreti yakalayan Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Bergen'in 'Sen Affetsen Ben

‘Popstar Alaturka’ yarışmasıyla şöhreti yakalayan Mehtap Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Bergen’in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ şarkısını okuyacağını duyurmuştu. Bugün tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk olan şarkıcı, klibi yayınlamayacağını kendisine geçici bir yasak geldiğini gözyaşlarıyla anlattı.

Ebru Gündeş, Orhan Gencebay, Armağan Çağlayan ve Bülent Ersoy’un jüri üyeliğini yaptığı ‘Popstar Alaturka’ yarışmasıyla tanınan ve katıldığı sene şampiyon olan Mehtap Yılmaz, bugün tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına konuk oldu.

Geçtiğimiz günlerde Bergen’in ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ şarkısını okuyacağını duyuran Yılmaz, şarkının kendisine geçici olarak yasaklandığını, bu nedenle klibi de yayınlayamayacaklarını açıkladı.

Mehtap Yılmaz gözyaşlarıyla isyan etti Korktukları için şarkıyı söylememi yasakladılar

CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Bergen için hazırlanan Saygı albümünde ‘Sen Affetsen Ben Affetmem’ şarkısını okuyan Gülşen’i sert bir dille eleştirerek beğenmediğini söyleyen Yılmaz, kendisi için verilen yayın yasağına isyan etti ve gözyaşlarına boğuldu.

Şarkıcı, “Müzik kariyerimle ilgili planlarım vardı. Düetlerim de var. Bunların hepsini allak bullak ettiler. Demek ki çok korkmuşlar. Ben yalnız değilim, arkamda sevenlerim var. Allah her şeyi görüyor. Kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Canlı sahnemde söyleyebilirim ama klibi çıkartamam” dedi.

“GÖZÜMDEN AKAN HER DAMLA YAŞI ALLAH SORSUN”
“İnsanlar ego ve korkular var” diyen Mehtap, “Sevenlerim rahat olsun. Yarışmadan beri hayat mücadelesi içindeyim. Gözümden akan her damla yaşı Allah sorsun. Bu sektöre girdiğimden beri bana her zaman bir engel geliyor. Bu kadar korkmayın. Sizin filminizden sonra ben çıkartacağım. Yasağı kimin koyduğunu bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum” ifadelerini kullandı.

KAYNAK MİLLİYET

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

“Şarkıyı zorla aldı”