a
  • Haberyum
  • Gündem
  • Komünist Başkan Hastaneden Taburcu Oldu: Kızı ve Eşinin Koronavirüs Test Sonucu Müspet Çıktı

Komünist Başkan Hastaneden Taburcu Oldu: Kızı ve Eşinin Koronavirüs Test Sonucu Müspet Çıktı

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Tunceli Devlet Hastanesi'nde koronavirüs tedavisi gören Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu taburcu oldu, eşi ve kızının da testi pozitif çıktı. 

DHA'nın haberine nazaran, koronavirüs tedavisi gören Tunceli Belediye Başkanı TKP'li Fatih Mehmet Maçoğlu, bugün tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Tedaviye meskende devam ediyor

Maçoğlu'nun taburcu olmasına ilişkin Tunceli Devlet Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamada, “22 Haziran günü hastanemize başvuran Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu hastanemizde Bilim Kurulu'nun önerileri doğrultusunda tamamlamış olup, tedavisinin devamını meskeninde sürdürecektir. Şikayetlerinde gerileme olan hastamızın takipleri doktorlarımız tarafından yapılacaktır. Maçoğlu ailesinin karantina süreci devam etmektedir” denildi.

Eşi ve kızı da koronavirüse yakalandı

Öte yandan, Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu'nun eşi ve kızının da koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık durumlarının uygun olduğu öğrenilen Maçoğlu ailesi, meskenlerinde karantinaya alındı.

Geçtiğimiz hafta toplumsal medyadan duyurmuştu

Mehmet Maçoğlu, 22 Haziran'da Erzincan'dan Tunceli'ye döndükten sonra yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurmuştu. Hastanede yapılan test sonucu Başkan Maçoğlu'da koronavirüs tespit edilmişti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İzmir’de iki küme arasında silahlı hengame: 5 yaralı