DOLAR

33,0350$% -0.08

EURO

36,0505% 0.06

GRAM ALTIN

2.557,89%-0,10

ÇEYREK ALTIN

4.146,00%0,67

TAM ALTIN

16.608,00%0,67

BİST100

11.064,85%0,37

BİTCOİN

฿%

LİTECOİN

Ł%

ETHEREUM

Ξ%

RİPPLE

%

a
  • Haberyum
  • Magazin
  • Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün aşkları ne kadar da derin ve şiirsel!

Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün aşkları ne kadar da derin ve şiirsel!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Fatih Harbiye dizisinin setinde tanışan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, o günlerden bu günlere aşklarını korumakla kalmadı, daha da yüceltti.

2017 yılının Ağustos ayında aşklarını evlilik ile taçlandıran iki ünlü isim, memnunlukları ve birbirlerine olan saygılarıyla örnek bir çift olarak gösteriliyor. İki ünlü ismin farklı zamanlarda birbirleri için söyledikleri cümleleri alt alta ekleyince şiirsel bir aşkın izlerini görebiliyoruz.

Kadir Doğulu, 2019 yılında Posta gazetesinde şu sözlerle eşi Neslihan Atagül’e olan aşkını söz etmişti: “Benim bu dünyada eş olarak seçtiğim, aşkım Neslihan, bu deriyle deneyim ettiğim hayat boyunca, hatta tahminen bu dünyadan sonra da tek aşkım olacak. O dostum, kardeşim, akrabam üzere olamaz. Her zaman benim aşkımdır. Zati bence iki âlâ aşık bir kişi olabilendir. İki arkadaştan ikilik çıkar ancak aşk birlik olmaktır. Eşim aslında benim, ben de oyum. Ben bu türlü hissediyorum.”

Neslihan Atagül de tekrar şiirsel bir anlatım ile aşkını NTV’de şu sözlerle anlattı:

“İlk görüşte aşk diyemem fakat şöyle bir bakmıştım ilk karşılaşmamızda. Bunu Kadir’e sorsanız çabucak karşılık verirdi. Ben ona hissettiklerimi tarife sığdıramam, haksızlık etmiş olurum. O, çok hoş hakkını veriyor bence. Ben onun merhameti, vicdanı, çalışma biçimi, işine duyduğu hürmet, herkese eşit uzaklıkta duruşu beni hala çok etkiler. Kadir’e hissettiğim aşk bir şahsa indirgenemeyecek büyüklükte. Kadir’den öte gördüğüm, o ruh mu desem, o neyse ben ona aşığım. Şükür ki onunla yollarımız kesişmiş.”

İki ünlü oyuncunun cümlelerini alt alta getirince şiirsel nitelikteki kelamların derin manaları da net bir şekilde görülebiliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Nejat İşler, yeni dizisi Saygı’dan sürpriz bir paylaşım yaptı…