a
  • Haberyum
  • Bursa
  • JUNIOSHOW FUARI 2022 KIŞ KONSEPTİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ

JUNIOSHOW FUARI 2022 KIŞ KONSEPTİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ

Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (BEKSİAD), Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iş birliğiyle düzenlediği ve 1-4  Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek JUNIOSHOW Fuarı’na katılacak firmalar arasında stant kuraları çekildi.

2022 yılı sonbahar-kış ürünlerinin görücüye çıkacağı fuarın kura çekimine katılan 75 firma 1- 4 Haziran tarihlerinde Junioshow Fuarı’nda stant açacak.  Onlarca ülkeden yüzlerce ziyaretçiyi ağırlaması beklenen Junioshow Fuarı,  bebe çocuk konfeksiyon sektörünü buluşturmaya hazırlanıyor.

Kura çekimi sonrası değerlendirmelerde bulunan BEKSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz “Sektörümüzün gelişmesine ve ülkemiz ile Bursa ekonomisine yaptığı katkıdan dolayı gurur duyduğumuz Junioshow Fuarı’nın 2022 yılında ikincisine hazırlanmanın heyecanı içindeyiz. Bebe çocuk konfeksiyonu sektörü olarak bu fuarda buluşacak olmaktan çok mutluyuz. Yeni modellerini hazırlayan ve sergileyecek olan katılımcılar uzun süredir bu fuarı bekliyorlardı. BEKSİAD olarak bu fuarı çok önemsiyoruz bunun yanında Bursa bebe giyim sektörünü tüm dünyaya tanıtma noktasında böyle fuarlara çok ihtiyacımız var. Fuara katılan tüm firmalara başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Osmangazili Judocudan Bronz Madalya