a

İvedilikle sürüyor

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün gerçekleştirdiği Dağkadı Mahallesi ziyaretinde parke

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gün gerçekleştirdiği Dağkadı Mahallesi ziyaretinde parke taşı çalışmalarını inceledi ve teknik personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Ali Özkan’a ziyarette, Dağkadı Mahalle Muhtarı Fahri San da eşlik etti. Özkan, merkez ve kırsalda parke taşı çalışmalarının bu sezon da tüm hızıyla devam ettiğini ve toplamda 4 farklı noktada aynı anda parke taşı döşeme çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

İvedilikle sürüyor

Başkan Özkan, “İlçe merkezinde altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda asfalt çalışmasının yanı sıra kırsal kesimlerimizde parke taşı döşeme çalışmalarımız ivedilikle yürütülüyor. Biz hem bu çalışmaları denetlemek hem de mahalle halkı ile istişare etmek için ziyaretlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

Özkan, Dağkadı Mahallesine bu zamana dek ortalama 20 bin m2’lik parke taşı çalışması yapıldığına değinerek, bu çalışmaların da devam ettiğini dile getirdi. Özkan, yakın zamanda Gölkıyı’ya 14 bin, Ekmekçi’ye 3 bin, Akçasusurluk’a 4 bin, Akçakoyun’a 3 bin ve Ekinli’ye de 8500 m2’lik park taşı yapıldığını ekledi.

Muhtar Fahri San da mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Özkan’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Orhangazi Belediyesi Yeni Sölöz Mahallesi’ne parke çalışması başlattı