fbpx
a
reklam

HEDEFİMİZ DAHA FAZLA ÜRETİM VE İSTİHDAM

Bursa Kayapa Sanayici ve İş Adamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kayapa OSB’deki firmaların nabzını tutmayı ve görüş alışverişinde bulunmayı sürdürüyor.

Pandemi nedeniyle ara verdikleri sanayici ve üye ziyaretlerine normalleşmeyle birlikte hız veren KSİAD Yönetimi, üyelerini buluşturmayı, bölge sanayicisinin yaşadığı sorunları dinleyerek çözüm üretmeye devam ediyor.

Bu kapsamda; Polteks Makine Yönetim Kurulu Başkanı Ali Karen, Son-Mak Makine Yönetim Kurulu Başkanı İzzettin Tavukçu ve Orsa Endüstriyel Malzemeler Yönetim Kurulu Başkanı Serbülent Aksakallı’yı ziyaret eden KSİAD Başkanı Ali Güler ve Yönetim Kurulu Üyeleri, KSİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunarak, hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Kayapa OSB’deki sanayicilerin hem yurt içinde hem de yurt dışında çok başarılı işlere imza attıklarına dikkat çeken KSİAD Başkanı Ali Güler, “Makine sektöründe faaliyet gösteren çok önemli firmalara ev sahipliği yapıyoruz. Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında ürettikleri katma değeri yüksek ürünlerle ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyorlar. Tüm dünyada olduğu gibi artan maliyetler ve hammadde yaşanan sıkıntıları sanayicimizin de önündeki engellerden.  Üretmeyi ve paylaşmayı seviyoruz. Bölgemizdeki sanayicimizin karşılaştığı sorunların çözümü noktasında kendilerini yalnız hissetmelerinin önüne geçmek ve bu dönemde yanlarında olduğumuzu göstermeye gayret ediyoruz. Sanayicimizin birbirine tanımasını ve beraber üreterek büyümeleri için çalışmalarımız devam ediyor. Sanayicimiz ancak beraber üreterek önceliği yakınındakine sağlayarak büyüyebilir” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından KSİAD Yönetimi bazı firmaların üretim bantlarını da gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

BALKANTÜRKSİAD ÜYELERİNE FİNANSAL OKURYAZARLIK…

HIZLI YORUM YAP