32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
‘’Bugün içimde bir sıkıntı boğulcak gibi hissediyorum ,soruyorum etrafıma havalardanmı diye yoksa buranın suyunda mı bir şey var ,sanki herşey üstüme geliyor herşey ters gidiyor. Gözlemliyorum çevremi herkesde bir neşe banamı nispet yapıyorlar nedir bu sürekli atılan kahkahaların nedeni ,komik bir şey varda benmi kaçırdım ,ablacım kardeşim abicim herşeyde yolundamı hayatınızda, ben neden zevk almıyorum içimde bir karamsarlık… hayata neden geldim banamı sordular diye vefat eden ebeveynlerime bile sitemkarım bugünlerde ,üzerimde sanki bir ölü toprağı hareket edesim gelmiyor
Ya çok yiyesim var yada hiç yemek gelmiyor içimden ,ikiside mantıksız geldi biran ,yaşamak içinmi yemeliyim,yoksa yemek içinmi yaşamalıyım,aklımda deli sorular ve yüreğimde tarifsiz bir acı hani almışlar koskoca bir taşı koymuşlar göğsüme …neden yardım eden yokki?’hayatıma son vermek istiyorum fakat çocuklarım var ben bir aile babasıyım birde inancım kuvvetli bunun günahı da var ah ah düşünmem bile şirk koşmak ‘’değilmi diye soran danışanım ve bu gibi birçok nedenlerle arkadaşlarının kapısını çalan belkide sürekli ailesini bunaltan yoran kişiler hepside bizden içimizden biri …Peki neoluyor da zamanında birlikte aynı sofrayı paylaştığımız aynı şeylere güldüğümüz kişilerin biranda a sosyal olması ya da bizim biranda depresif tavırlar sergilememiz.
Sosyal medyada ve çevremizde sıklıkla intihar olaylarını görmekteyiz ,geçtiğimiz günlerde farklı illerde doktorların intihar etmesi , bize düşündürücü ve inanılmaz geldi elbet,herkes bir yorum yapıyor kendince;doktorların çalışma şartları iyi değildi veya maaşı yetmiyordu da ondan hayatına son verdiğiyle başlayan boğuk ve karmaşık yorumlar…
Türk Dünyası iş formu