a
 • Haberyum
 • Magazin
 • Haluk Tatar Kimdir? 3 Dakikada Tüm Detaylarıyla Hayatı, Kitapları ve Videoları

Haluk Tatar Kimdir? 3 Dakikada Tüm Detaylarıyla Hayatı, Kitapları ve Videoları

Çektiği Youtube videoları sayesinde geniş kesimlere ulaşan ve Haluk Tatar kimdir sorusunu akıllara getiren Haluk Tatar’ın yaşamı takipçiler tarafından merak ediliyor. Esasında makine mühendisi olan Tatar, aynı zamanda kişisel gelişim, gündemi değerlendirme ve ekonomi konularında video içerikler hazırlamaktadır.  Peki Haluk Tatar eşi Kimdir, Haluk Tatar şirketi neidir, Haluk TATAR Instagram hesabı nedir, Haluk Tatar kızı kimdir, Haluk Tatar yorumlar, Haluk Tatar LinkedIn hesabı , Haluk Tatar Elazığ’lı mı, Haluk Tatar Kimdir, Haluk Tatar Bitcoin, Haluk Tatar, Haluk tatar – inci sözlük,, Haluk Tatar telegram, Haluk Tatar Twitch, Haluk TATAR youtu.be katıl tüm detayları sizler için derledik.

haluk tatar biyografisi
haluk tatar biyografisi

Haluk Tatar Kimdir?

Haluk Tatar biyografisi 1979 yılında Elazığ’da başlamaktadır. Çocukluğunun ilk dönemlerini burada geçiren Tatar, daha sonra İstanbul’a giderek buradaki Yıldız Teknik Üniversitesi’nde makine mühendisliği bölümü okumuştur. Haluk Tatar’ın mesleği bu bakımdan makine mühendisidir ve aynı üniversitede daha sonra yüksek lisans yaptığı için yüksek makine mühendisi sıfatını da kazanmıştır. 

Haluk Tatar egitim
Haluk Tatar egitim

Haluk Tatar’ın Yaşamı

Haluk Tatar eğitim hayatını İstanbul’da sürdürmüş ve daha sonra aynı şehirde yaşamaya başlamıştır. Tatar sadece mühendislik alanında değil farklı konularda da dikkat çeken bir isim olmuştur. Özellikle Youtube kanalı açması ile birlikte adından geniş kesimlere bahsettirmiştir. Haluk Tatar Youtube kanalını öncelikle dil eğitimi üzerine kurgulamış ama daha sonra kişisel gelişim, ekonomi ve gündem konularını da değerlendiren içerikler üretmiştir. 

1999 yılında bilişim alanında da ilgilenmeye başlayan Tatar bu kapsamda 2008 yılında Natron Danışmanlık şirketini kurmuş ve bilişim alanındaki faaliyetlerini hızlandırmıştır. Bu kapsamda kitaplar yazmış, içeriklerinde geniş bir konu yelpazesinden bahsetmiş ve aynı zamanda da etkili bir isim haline gelmiştir. 

Haluk Tatar’ın bildiği diller İngilizce, Fransızca ve Almanca’dır. Aynı zamanda dil öğrenmek isteyenlerin de bunu nasıl başaracağı üzerine pek çok videosu bulunmaktadır. Haluk Tatar’ın eşi hakkında net bilgi olmamasına rağmen en son Tatar, 2019 yılında baba olacağını bildirmiştir.

Haluk Tatar kitap
Haluk Tatar kitap

Haluk Tatar’ın Çıkardığı Kitaplar

Haluk Tatar kitap açısından bilgisayar kodları ve kişisel gelişim üzerine yayınlara sahiptir. Kitapları ile geniş okur kitlesi yakalamayı başaran Tatar’ın şimdiye kadar çıkarmış olduğu kitaplar şu şekildedir;

 • 3D Studio Max
 • Catia
 • SolidWorks 2
 • SolidWorks
 • Zafer Sızlanarak Kazanılmaz

Özellikle son çıkarmış olduğu Haluk Tatar Zafer Sızlanarak Kazanılmaz isimli kitap kişisel gelişim alanında geniş kesimlerin dikkatini çekmiş ve önemli bir satış grafiği yakalamıştır. Kitapta, okurun kendi dünyasını keşfetmesi ve yaşamda neler yapması gerektiği herkesin anlayacağı bir şekilde aktarılmaktadır.

Haluk Tatar kimdir, haluk tatar kitap ve haluk tatar hayatı konusunda sizleri bilgilendirdik.

OĞUZ ATAY KİMDİR? DOODLE’DA UNUTMADI! İŞTE OĞUZ ATAY’IN SÖZLERİ VE ESERLERİ

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Tüm Yorumlar (1)
 • Ahmet
  9 ay önce
  0 0

  Haluk bey gerçekten sürekli takip ettiğim, kitaplarını kaçırmadığım biri, kendisinden öğrenecek çok şey var.

Sıradaki haber:

ORGANICS by Red Bull Sessions ilk etkinlikleri Bodrum ve Marmaris’te gerçekleşti