a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Gölcük Belediyesi Deprem Bölgesinde Çalışmalara Devam Ediyor

Gölcük Belediyesi Deprem Bölgesinde Çalışmalara Devam Ediyor

Gölcük Belediyesi grupları; sarsıntı bölgesinde Lider Ali Yıldırım Sezer koordinesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kahramanmaraş zelzelesi sonrasında iş makineleri ve işçisi ile bölgeye misyona giden Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Hatay Defne’de çalışmalara devam ediyor. Lider Sezer; Sıhhat Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın başkanlığında yapılan uyum toplantısında yapılan görevlendirme sonrasında Hatay ilinin tüm ilçelerinin ilaçlanması, vektör çabası, dezenfeksiyon ve hijyenin sağlanması üzere işlerin uyumunu alanda aksatmadan sürdürüyor.

BAŞKAN SEZER’İN UYUMUNDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Başkan Sezer’in uyumunda; Hatay’da genelinde yapılacak ilaçlama, dezenfeksiyon, kemirgen gayreti için Defne ilçesine gelen Gölcük Belediyesi Etraf Müdafaa ve Denetim Müdürlüğü grupları saha çalışmasına başladılar. Gruplar, süratli bir biçimde ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmasını sürdürüyor.

GÖLCÜK GRUPLARI ZELZELE ALANINDA HER ALANDA

Gölcük Belediyesi takımları ayrıyeten; sahra hastanesinin taban hazırlığı çalışmalarının tamamlanmasına da takviye verdiler. Sarsıntı sonrası Defne’de birinci günden itibaren 1500 şahsa sıcak yemek ikram etmeye devam eden gruplar, çöp toplamaya ve erzak dağıtımı çalışmalarını da aksatmadan devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Avcılar Belediyesi’nden Deprem Bölgesine Yardım Köprüsü