a

Gazetecilere YHT’lerde indirimli tarife

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, TCDD Nakliyecilik A.Ş. tarafından işletilen yüksek süratli tren (YHT) ile ana sınır ve bölgesel trenlerde yerli ve yabancı basın kartı sahiplerine iktisat koltuklarında yüzde 15 oranında indirim uygulandığını bildirdi.

GAZETECİLERE, YHT’LERDE YÜZDE 15 ORANINDA İNDİRİM UYGULANIYOR

Bakanlıktan yapılan açıklamada, ülke ve dünya gündemiyle ilgili gerçek bilgilerin halka aktarılması, toplumsal şuurun oluşturulması, yeni sorun ve sınamalara karşı yenilikçi tahlil tekliflerinin ortaya konulması, sesini duyuramayan kısımların kamuoyu nezdinde temsil edilmesi üzere değerli ve güç bir misyonu yerine getiren basın mensuplarının hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmaların yapıldığı söz edildi. 

Bu kapsamda, TCDD Nakliyecilik A.Ş. tarafından 19 ile hizmet veren yüksek süratli tren (YHT) ile ana sınır ve bölgesel trenlerde yerli ve yabancı basın kartı sahiplerine iktisat koltuklarında yüzde 15 oranında indirim uygulandığı hatırlatılarak, indirimden Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Başkanlığınca verilen kart sahibi yerli ve yabancı basın kartı sahiplerinin faydalanabileceği belirtildi.

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Altın sayılarında son durum!