32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Harika Lig’de Aytemiz Alanyaspor’la 3-3 berabere kalan Göztepe’nin teknik sorumlusu Ersan Parlatan, 2 maçtır kaybettiklerini, bu istenilmeyen gidişata bir beraberlikle de olsa dur diyebildiklerini söyledi. Parlatan, maçtan sonra katıldığı basın içtimasında, seyircilerin ekran başında keyifli bir maç izlediğini kaydetti.
Aldıkları 1 puana sevindiklerini bildiren Parlatan, şöyle konuştu:
“Çünkü bir kadro 3 defa yenik duruma düşüp, inatla en azından bu mağlubiyeti, bu skoru düzeltme ismine oyuncular her şeyini alana yansıttı. Bunu zaman zaman âlâ futbolla meydana yansıttık, 90 dakikaya yayamadık. Top bizdeyken âlâ oynadığımızı düşünüyoruz. Kırılma anlarında daha dikkatli olmamız lazım. Yenik duruma düşüp tekrar beraberliği yakalamak güç. 2 maçtır kaybediyorduk. bu istenilmeyen gidişata bir beraberlikle de olsa dur diyebildik.”
Parlatan, bu müsabakada gösterdikleri arzuyu ve coşkuyu Fenerbahçe maçında da göstermek istediklerini kelamlarına ekledi.
Alexander Sörloth, gol suskunluğunu bozdu