a

EMILY RATAJKOWSKI’NİN RADİKAL SAÇ DEĞİŞİMİ

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Kahverengi saçları ile bilinen Emily Ratajkowski, yaz için radikal bir değişime yöneldi.

Karantina sürecinde saçlarını pembeye, maviye velev tüm gökkuşağı renklerine boyayan ünlülerin yanı sıra yalnızca kendi saçlarını kesen Emily Ratajkowski’nin bu türlü bir saç stili değişikliğine yöneleceğini düşünmezdik.

Kerastase’in yüzü olan Ratajkowski Elle Amerika’ya yeni saç stilini anlattı. Karantinadan sonra aynaya bakıp bir değişikliğe muhtaçlığı olduğunu söyleyen Ratajkowski, “Birçok hayranımın beni sarışın olarak editlediğini görüyordum. Zati uzun bir müddettir peruklara bayılıyorum. Kerastase ile konuştuktan sonra bu değişimi yapmaya karar verdim. Onların desteği ile dün boyama sürecini yaptık,” dedi.

View this post on Instagram

BLONDE. Thank you @kerastase_official ???? #kerastase

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jun 23, 2020 at 10:32am PDT

Boyama sürecinin saatler sürdüğünü belirten Ratajkowski, koltuğa sabah 9’da oturduğunu ve öğlenden sonra 4’te kalktığını söyledi. Birinci adım, 2. adım, üçüncü adım derken her şeyi hakikat yapmak için detaylı çalışıldığını belirten Ratajkowski, evvel saçlarına maske yapıldığını daha sonra saç köklerinin düzeltildiğini söyledi. Küllü sarı konumuna daha parlak bir ton istediğini söyleyen Ratajkowski, “Birçok insan küllü sarı tercih ediyor lakin bence bu ton benim yüzüme iyi olmazdı,” dedi. 

View this post on Instagram

A post shared by Kerastase (@kerastase_official) on Jun 23, 2020 at 10:36am PDT

İlham kaynağı için tonlarca fotoğrafa baktığını ekleyen Ratajowski, 90’lı yılların modellerine göz attığını, daha sonra da Pamela Anderson ve Sharon Tate’ten ilham aldığını söyledi. Kuaför koltuğuna oturduğunda çok gergin olduğunu fakat daha sonra değişiminden çok keyifli olduğunu söyleyen Ratajkowski, yeni saçı için yeni kıyafet ve makyaj stilleri denemek için heyecanlı olduğunu lisana getirdi. 

View this post on Instagram

Our muse @emrata went blonde and we can’t get enough of it! Thank you, Emily, for the trust! Co-creating this transformation with you was fun, we are here to deva for your blonde 😉 . . ???? @tomtakesphotoss . . #BlondAbsolu #YouDareWeCare #KerastaseClub

A post shared by Kerastase (@kerastase_official) on Jun 23, 2020 at 11:48am PDT

Hayatı boyunca saçının rengini değiştirmediğini yahut radikal bir saç kesiti yapmadığını ekleyen Ratajowski, bu yeni devirden külliyen farklı bir görüntü ile çıkmaktan mesut olduğunu söyledi. Sıklığın sefalı olması gerektiğini söyleyen Ratajkowski, sarı saçları ile daha evvel hiç eğlenmediği kadar eğlendiğini ekledi. Değişimini Instagram üzerinden paylaşan Emrata, yürek gerektiren bir saç stili için size ilham kaynağı olabilir! .

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bülent Serttaş:Demet Akalın’a haksızlık yaptılar