a
  • Haberyum
  • Genel
  • Düşük donanımlı sistemler için CS:GO müjdesi!

Düşük donanımlı sistemler için CS:GO müjdesi!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Son zamanların en popüler oyunlarından Counter-Strike: Global Offensive için güçlü donanıma sahip olmayan kullanıcılara yönelik yeni bir güncelleme yayınlandı. Yeni düşük donanımlı sistemler için CS:GO güncellemesi farklı detaylarla gelirken, performans iyileştirmesini de kapsıyor.

Düşük donanımlı sistemler için CS:GO güncellemesi geldi

Yıllar önce piyasaya sürülen Valve’ın kült oyunu Counter-Strike efsanesinin son oyunu CS: Global Offensive, uzun yıllar olmasına rağmen kitlesini koruduğu gibi geliştirmeye de devam ediyor.

Yeni yayınlanan CS:GO güncellemesi, performans artışının yanı sıra oyuncuların şikayetçi olduğu el bombasıyla ilgili iyileştirme içeriyor. El bombasının atılmasından sonra takılmalara neden olan hata bu güncelleme ile çözüldü. Bombaların kapıdan geçme ve sıçrama ayarları da iyileştirilirken, oyundaki tüm modlarda C4 bombasıyla ölenler artık görülebilecek.

Güncellemeyle gelen bir diğer özellik ise oyuna eklenen yeni arka plan videosu, manzaralar, simgeler ve çıkartmalar oldu. En önemli ayrıntı ise, bu güncellemede düşük sisteme sahip kullanıcılar için performans iyileştirmesi sunuluyor.

Oyundaki dokuların yüklenme hızı da optimize edilerek daha akıcı hale getirildi. Dokular için Texture Streaming isimli bir özellik geldi. Bu özellikle düşük sistem özelliklerine sahip kullanıcılar bu ayarla birlikte, dokuların yüklenmesini biraz geciktirip ekran kartı belleğine yük bindirmemiş oluyor.

Kaynak: ShiftDelete

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

PUBG ücretsiz oynanabilecek! İşte tarihler