a
  • Haberyum
  • Gündem
  • Dönence Dizisi Neden Ekranda Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Dönence Dizisi Neden Ekranda Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kanal D’nin popüler dizisi Dönence, izleyicinin büyük beğenisini kazanmıştır. Ancak dizinin bu hafta yayın akışında yer almaması izleyicileri merakta bıraktı. Dizinin son olarak 5. bölümüyle ekrana geldiğini ve bu bölümde Gece karakterinin Özgür’den hoşlandığını itiraf ettiğini biliyoruz. Dizi bu hafta neden yayınlanmadı ve Dönence’nin yeni bölümü ne zaman ekrana gelecek?

DÖNENCE BU AKŞAM NEDEN YOK? Dönence dizisi, bu hafta yayınlanmayacak. Bunun nedeni olarak dizinin aynı yayın saatinde “Bizim Hoca Bezdum Da” adlı filmin Kanal D ekranlarında yayınlanacak olması gösteriliyor. Bu durum, 1 Ağustos’ta yayınlanan 5. bölümde Gece’nin Özgür’den hoşlandığını itiraf ettiği sahneden sonra izleyiciyi merakta bırakıyor.

DÖNENCE’NİN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN? Dönence’nin yeni bölümü, 15 Ağustos Salı günü saat 20.00’de Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizi, başarılı kadrosuyla göz dolduruyor.

DÖNENCE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Gece, Özgür ile yaşadığı tartışma sonrası Miro’nun varlığıyla daha da öfkelendi. Özgür’ün de isminin geçmesi üzerine Gece, Miro’ya bir tokat attı. Özgür’ün yaşadığı tüm bu olaylar sonrası neler yapacağı merak konusu.

DİZİ NEDEN BU HAFTA YAYINLANMADI? Dizinin bu hafta yayınlanmama nedeni olarak, ekip içerisinde yaşanan anlaşmazlık sonucu senaryo çalışması yapılacağı ve bu nedenle sete bir hafta ara verildiği belirtildi.

Son olarak, bu hafta yayınlanmayacak olan Dönence dizisi, izleyicisiyle 15 Ağustos’ta tekrar buluşacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Hawaii’de orman yangını