a

Dev yatırım

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Gençlık ve Spor Bakanlığı, Çorum’a 69 milyon liralık yatırım yapacak. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakanlık Merkez Bina’da Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Çorum milletvekilleri ile il ve ilçe belediye başkanlarını kabul etti. Kabulde, Çorum’a yapılacak gençlik ve spor yatırımlarıyla ilgili protokole imzalar atıldı. Spor Bakanı Kasapoğlu protokol sonrası yaptığı açıklamada, AK Parti’nin hizmet siyasetinin sembolü bir parti olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“AKParti eser siyasetinin, hizmet siyasetinin sembolü bir parti. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde son 18 yılda gerçekleşen yatırımların her sahada olduğu üzere hem sporda öteki bir örneği yok. Çorum Stadı ve bunun devri, Bakanlığımızın salahiyeti meydanına girecek. Çorum Stadı’nı bu protokol ile birlikte devralacağız. Nizami sentetik futbol alanlarını da Çorum’un amatör camiasına kazandıracağız. 3 yarı olimpik havuzumuzu Çorum ile buluşturuyoruz. 10 bin pota girişimimizin 100 adedini Çorum’da inşa edeceğiz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Hamza Hamzaoğlu: Hak ettiğimiz bir mağlubiyet aldık