a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Deprem Bölgesi’ndeki Can Dostlarımız Bize Emanet

Deprem Bölgesi’ndeki Can Dostlarımız Bize Emanet

Kahramanmaraş’da meydana gelen ve 10 ili etkileyen sarsıntı felaketinin akabinde, Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay’ın talimatı ile Didim Belediyesi tüm imkanlarını seferber etmişti.

Depremzelere yardımlarda bulunan, iş makineleri ve takımları ile birinci günden bu yana sarsıntı bölgesinde olan Didim Belediyesi, afet bölgesinde bulunan sokak hayvanlarını da unutmadı.

Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay’ın talimatı ile Didim Belediyesi’ne bağlı Haybulans hizmet aracı sarsıntı bölgesine gönderildi. Bölgede bulunan patili dostlarımızın sağlına kavuşması için canla başla gayret eden hayvanseverler ve veteriner doktorlarımız, inançlı bir ömür alanı oluşturabilmek için can dostlarımızı Didim’e getirdi.

BAŞKAN ATABAY “TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER EDİYORUZ”

Didim Belediyesi olarak zelzele bölgesine tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay, “Belediyemiz öncülüğünde halkımızla birlikte topladığımız yardımları, iş makinelerimizi ve gruplarımızı bölgeye göndermiştik. Belediyemize bağlı Haybulans hizmet aracımızı da afet bölgesine göndererek patili dostlarımızın sağlına kavuşması için canla başla çalışıyoruz. Her bir canlının sıhhatine kavuşması ve inançlı bir ömür alanı sağlanması için gruplarımız Didim’e getirilen can dostlarımızla özverili bir formda ilgileniyor. Can dostlarımızın ömürlük yuvalarına kavuşmaları için gereken süreçleri yapacağız. Dayanakları için hayvanseverlere ve veteriner doktorlarımıza çok teşekkür ederiz.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

CHP ve İYİ Partili meclis üyeleri huzur haklarını depremzedeler için bağışladı