a
  • Haberyum
  • Bursa
  • CNN International Belgesel Ekibi Karacabey Longozu’nda

CNN International Belgesel Ekibi Karacabey Longozu’nda

Türkiye’nin en önemli ormanlarından biri olan Karacabey Longozu, CNN International’ın da

Türkiye’nin en önemli ormanlarından biri olan Karacabey Longozu, CNN International’ın da dikkatini çekti. Önceki gün bu ormanları kayda almak için ilçeye gelen CNN International Belgesel Ekibi ziyaret kapsamında Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ile de bir araya geldi. Özkan, ekibe Karacabey’i tanıtan kitap ve CD’lerden hediye etti.

Türkiye’nin 3 önemli longoz ormanı içerisinde subasar özelliği ile en büyüğü olma özelliği taşıyan Karacabey Longozu, ulusalda olduğu gibi uluslararası arenada da dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Karacabey Belediyesi tarafından hazırlanan ve longozdaki canlı çeşitliliğine dikkat çeken belgesel izleyenlerden tam not almıştı.

Karacabey’i tanıtan kitap ve Longoz Belgeseli hediye edildi

Bu kez de CNN International Belgesel Ekibi Karacabey Longozunu çekmek için ilçeyi ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Prodüktör Gökçe Saraçoğlu ile kameraman Lorenz Huber, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya geldi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özkan, bu tarz çalışmaların ilçenin turizmine ve dolayısıyla ekonomisine katkı sağladığını söyledi. Özkan, longoza gösterilen ilgiden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek, ekibe ziyaret sonunda Karacabey’i tanıtan kitap ve Longoz Belgeseli hediye etti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Mustafakemalpaşa’da yatırım hamlesi