a
  • Haberyum
  • Genel
  • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan yeni ‘Adalet Yürüşü’ açıklaması!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan yeni ‘Adalet Yürüşü’ açıklaması!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

‘Adalet Yürüyüşü’ adı altında terör örgütleri FETÖ ve PKK destekçileriyle Ankara’dan İstanbul’a yürüyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Enis Berberoğlu’nun milletvekilliğinin düşürülmesinin ardından yeni bir ‘Adalet Yürüyüşü’ düşünmediklerini belirterek “Bu koşullarda böyle bir yürüyüşü yanlış buluyorum” dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan yeni 'Adalet Yürüşü' açıklaması!

T24 yazarı Fikret Bila, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na Enis Berberoğlu’nun 2017 yılında tutuklanıp 25 yıl hapse mahkum edilmesi üzerine CHP’nin Ankara’dan İstanbul’a başlattığı Adalet Yürüyüşü’nün bir benzerinin planlanıp planlanmadığını sorduğunu yazarak Kıılıçdaroğlu’nun cevabını açıkladı.

‘Adalet Yürüyüşü’ adı altında terör örgütleri FETÖ ve PKK destekçileriyle Ankara’dan İstanbul’a yürüyen Kılıçdaroğlu, “Bugün koşullar farklı. Bu koşullarda böyle bir yürüyüşü yanlış buluyorum. CHP’nin de diğer muhalefet partilerinin de çok dikkatli olmaları lazım. Gerginlik yaratacak, provokasyonlara açık eylemlerden uzak durmalıyız.” dedi. 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Belediye, Melikgazi Caddesinde düzenleme çalışmalarına başladı