a
  • Haberyum
  • Dünya
  • “Büyük göğüslü kadınları seviyorum” deyince işinden oldu

“Büyük göğüslü kadınları seviyorum” deyince işinden oldu

Teknoloji devi Apple'da Tony Blevins depremi yaşanıyor. Şirketin satın almadan sorumlu başkan yardımcısı

Teknoloji devi Apple’da Tony Blevins depremi yaşanıyor. Şirketin satın almadan sorumlu başkan yardımcısı olan Blevins, Apple’dan ayrılıyor. Edinilen bilgilere göre Blevins’in Apple’dan ayrılma nedeni TikToker Daniel Mac’in bir videosunda “Büyük göğüslü kadınları seviyorum” diyerek kaba bir yorumda bulunması.

Apple’da yine ayrılık rüzgarları esiyor ancak bu kez olay çok daha farklı. Bloomberg’in konuyla ilgili haberine göre, şirketin satın almadan sorumlu başkan yardımcısı Tony Blevins bir TikTok videosunda mesleği hakkında kaba bir yorum yapınca Apple’daki işinden oluyor.

Edinilen bilgilere göre Apple’ın üst yöneticisi olan Blevins, pahalı arabalarla gördüğü insanların ne iş yaptıklarını öğrenen ve bunu bir dizi içeriğe dönüştüren TikToker Daniel Mac’in bir videosunda yer aldı. Mac, Blevins’i pahalı bir araçla gördü ve onun ne iş yaptığını sordu. Ancak gelen yanıt oldukça müstehcen ve kabaydı. Çünkü Blevins söz konusu yanıtında, “Büyük göğüslü kadınları okşuyorum” dedi ve “büyük göğüslü kadınları nasıl sevdiği” konusunda tepki çeken bir şaka yaptı.

KAYNAK MYNET

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Afganistan’da eğitim merkezine intihar saldırısı