fbpx
a
reklam bursa seo hizmetleri

Bursa Belediye Tesisleri Nerede?

Bursa belediye tesisleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin Burfaş’a bağlı sosyal hizmetleri arasında bulunuyor. Yeme-içme, dinlenme, spor, davetler, toplantılar gibi farklı alanlarda hizmet veren sosyal tesisler, halka daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışıyor.

Bu sosyal tesislerin toplam sayısı 10, hepsi de farklı bir alanda hizmet veriyor. Gölpark Sosyal Tesisi, çok güzel bir yeşil alan ve göl manzarasının içinde yer alıyor. Burada nişan, düğün gibi birçok etkinlik yapılabiliyor. 300 kişi içerde, 300 kişi dış alanda olmak üzere 600 kişilik kapasiteye sahip.

Reşat Oyal Kültür Parkı, 40 hektarlık bir arazide bulunuyor. 170 bin metrekarelik yeşil alanı burayı en önemli yerlerden biri yapıyor. İçerisinde koşu yolu, bisiklet yolu, dinlenme yerleri, çocuk oyun alanları gibi farklı etkinliklerin gerçekleştirilebileceği alanlar bulunuyor.

Bursa belediye tesisleri
Bursa belediye tesisleri

Bursa Belediye Tesisleri

Bursa belediye tesisleri, her anlamda hizmet vermeye özen gösteriyor. Bir diğer sosyal tesis Atatepe Sosyal Tesisi. Gemlik Sahili’nde bulunmasından dolayı her kattan deniz manzarasına sahip. Burada toplantı ve davetler de yapılabiliyor. Dobruca Sosyal Tesisi ise restoran, kafeterya, spor ve dinlenme alanlarından oluşuyor.

Diğer sosyal tesisler gibi burası da güzel bir manzaraya sahip.. Gönül Dostları Sosyal Tesisi güzel bir yeşil manzarayla dinlenmek için güzel bir mekan sunuyor. Mudanya Sosyal Tesisi eskiden Demiryolu İşletme Binası olarak kullanılan binada bulunuyor. Hem tarihi hem de deniz manzarasını birleştiren yerde özel etkinlikler yapılabiliyor.

  • Ertuğrul Bey Meydan Kafe Sosyal Tesisi,
  • Balibey Han Sosyal Tesisi,
  • Buski Sosyal Tesisi,
  • Matbaa Tesisi
  • Burfaş Sosyal Tesisi (Buski içerisinde)

diğer Bursa belediye tesisleri arasında bulunuyor.

Bursa Belediye Tesisleri Nerede?

Belediye tesislerinin konumlarına baktığımızda çoğunun Osmangazi ilçesinde bulunduğunu görüyoruz. Osmangazi’ye otobüs ya da metroyla kolayca gelinebilir.

  • Gölpark Sosyal Tesisi ile Gönül Dostları Sosyal Tesisi aynı yerde, Osmangazi ilçesindeki Merinos Park’ın içinde bulunuyor.
  • Matbaa Tesisi ile Balibey Han Sosyal Tesisi yine Osmangazi ilçesinde yer almakta.
  • Reşat Oyal Kültür Parkı, Dobruca Sosyal Tesisi, Ertuğrul Bey Meydan Kafe Sosyal Tesisi, Buski Sosyal Tesisi bunlar da Osmangazi ilçesinde.
  • Mudanya Sosyal Tesisi, Mudanya İskele Meydanı üzerinde.
  • Atatepe Sosyal Tesisleri ise Gemlik’te bulunuyor.

Anahtar kelimeler; Dobruca Sosyal Tesisleri menüsü, Burfaş Sosyal kart, BURFAŞ Sosyal Tesisleri fiyat listesi, BURFAŞ Sosyal Tesisleri Mudanya, BURFAŞ fiyat listesi, BURFAŞ – Bursa, Burfaş Sosyal Kart Hangi marketlerde Geçerli, Bursa Sosyal Tesisler, bursa haber, bursa son dakika haberleri

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bursa Belediyesi Memur Alımı

HIZLI YORUM YAP