a

Burak’ın 6. Yaşı Çadır Kentte Kutlandı

Hatay’ın İskenderun ilçesinde Beylikdüzü Belediyesi’nin Beylikdüzü Kaymakamlığı iş birliğiyle hayata geçirdiği çadır kentten sarsıntının 8.gününde kalpleri ısıtan bir haber geldi. Sürpriz doğum günü kutlamasıyla 6. yaşına çadır kentte giren Burak’a pastasından birinci dilimi ablası yedirdi.  

Beylikdüzü Belediyesi’nin Beylikdüzü Kaymakamlığı iş birliğiyle Hatay’ın İskenderun ilçesinde oluşturduğu çadır kentten sarsıntının 8.gününde kalpleri ısıtan bir haber geldi. Bölgede yaşayan ve zelzeleden etkilenen çocuklar için kurulan hayat merkezinde Burak’a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. 6.yaşına çadır kentte giren Burak’ın doğum gününe ailesi ve arkadaşlarının yanı sıra Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık da katıldı. Doğum günü mumlarını üfleyen Burak’a birinci dilimi ablası yedirdi.

“Evlatlarımız bizim için çok değerli”

Çocukları keyifli etmek için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini söyleyen Lider Çalık, “Allah evlatlarımızı bağışlasın. Bugün Burak’ın 6. yaşını kutluyoruz. İnşallah daha düzgünlerini de kutlarız. Evlatlarımız bizim için çok pahalı. Onların travmalarını gidermek için çalışmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı. Kutlamaların akabinde Burak’ın annesi, doğum günü kutlaması nedeniyle Beylikdüzü Belediyesi’ne teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti lisana getirdi. 
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İzmir Büyükşehir Belediyesi depremden etkilenen hayvanları unutmadı