a

BEYONCE’NİN YENİ GÖRSEL ALBÜMÜ!

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

Cumartesi gecesi, hepimizi yeni müziği “Black Parade” ile kutsamasından bir hafta sonra Beyoncé, görsel albümü “Black Is King” in fragmanını yayınladı.

Beyoncé fragmanı sevdikleriyle izlemenin onun için ne kadar manalı olduğuyla ilgili bir paylaşımda bulundu.:

“Genellikle tefsirleri kısa ve tatlı tutuyorum, lakin fragmanı ailemle izledim ve heyecanlıyım. “Black is King” bir aşk emeğidir. Geçen yıl gece gündüz demeden çekim, araştırma ve editleme yaptığım tutkulu olduğum bir girişim bu. Ben her şeyimi bu girişime verdim ve bu artık sizin. Başlangıçta Lion King: the Gift sinema müziğine eşlik eden bir kesim olarak çekildi ve siyahi atalarımızın sıklığını ve zenginliğini ortaya çıkaracak bir girişimdi. Bir yıl sonra, bu girişimin daha büyük bir gayeye hizmet edeceğini asla hayal edemezdim. 2020'de yaşananlar, dünyanın dört bir yanındaki beşerler tarih yazmaya devam ettikçe, sinemanın vizyonunu ve bildirisini daha da önemli hale getirdi. Hepimiz güvenlik ve aydınlık arayışı içindeyiz. Çoğumuz değişim istiyoruz. Siyahi kişiler olarak kendi hikayelerimizi anlattığımızda, dünyanın eksenini değiştirebileceğimize ve tarih kitaplarımızda anlatılmayan ruh zenginliğimizi ve tarihimizi anlatabileceğimize inanıyorum.Bu görsel albümle, siyahi tarihi ve Afrika geleneğinin ögelerini, çağdaş bir bükülme ve kozmik bir iletiyle ve öz kimliğinizi bulmanın ve bir miras inşa etmenin sahiden ne meale geldiğini sunmak istedim. Geçmiş nesillerin derslerini ve farklı Afrika geleneklerinin varlıklı tarihini keşfetmek ve emmek için çok zaman harcadım. Bu sinema üzerinde çalışırken, yaratıcı ekibimdeki sairleri üzere bunalmış hissettiğim anlar vardı, gelgelelim gurur ve haber aşılayan bir sinema yaratmak önemliydi. Yalnızca, izlediğinizde dünyayı ölçülemez bir formda etkileyen bir miras inşa etmeye devam etmek için ilham verici bir his almanızı umuyorum. Herkesin halkımızın sıklığını ve dirayetini görmesi için dua ediyorum. Bu, EN KIRGIN VE DEHŞET armağanları bırakan kişilerin hikayesi. ❤✊ Teşekkürler Blitz, Emmanuel, Ibra, Jenn, Pierre, Dikayl, Kwasi ve başka tüm kusursuz kreatifler. Tek gayem bunu ailenle izlemen ve sana gurur vermesi. Sizi seviyoum, B”

Black is King'in 31 Haziran'da çıkması bekleniyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Fahriye Evcen’den 3. yıla kişisel paylaşım