fbpx
a
reklam
  • Haberyum
  • Bursa
  • Beksiad’dan üyelerine indirim protokolleri…

Beksiad’dan üyelerine indirim protokolleri…

Daha önce sağlık, eğitim, akaryakıt sektörlerinde işbirlikleri yapan Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve

Daha önce sağlık, eğitim, akaryakıt sektörlerinde işbirlikleri yapan Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD), üyelerini hizmetlerden indirimli faydalandıracak yeni anlaşmalara imza atmayı sürdürüyor. BEKSİAD bu kapsamda, Royal Termal Hotel, Saydam Patent ve İstanbul Sertifika Ofisi ile işbirliği protokollerine imza attı.

BEKSİAD, üyelerini hizmetlerden indirimli faydalandırmak ve çeşitli sektörlerle işbirliklerinde bulunarak ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yeni anlaşmalara imza atmaya devam ediyor. Sağlık, eğitim ve akaryakıt gibi sektörlerde çeşitli işbirliği protokollerine imza atarak üyelerini hizmetlerden indirimli faydalanmasını sağlayan BEKSİAD, üyeleri için çok önemli olan patent, sertifika ve konaklama alanlarında da protokol anlaşmaları imzaladı. 

BEKSİAD dernek merkezinde gerçekleşen imzalama töreninin ardından konuşan BEKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldız, “Sektörümüzün yurt içi ve yurt dışı Pazar payının artırma amacıyla daha rahat ticaret yapılmasına da olanak sağlama adına çeşitli iş birlikleri yapıyoruz. Bu kapsamda üyelerimizin en önemli ihtiyaçlarından olan patent, konaklama ve sertifika konularında girişimler yaptık. Hem sektörümüz hem de tüm dünya için önemli bir hale gelen marka patenti konusunda Saydam Patent ile sektörümüze yönelik güzel bir indirim anlaşmasına imza attık. Yurt içinden ve yurt dışından gelen misafirlerimizin rahatça konaklayabileceği Bursa’mızın güzide otellerinden biri olan Royal Termal Hotel’le de anlaştık. Firmalarımızın ve sektörümüzün gelişimine katkı sağlayacak işbirlikleri yapmayı çok önemsiyoruz. BEKSİAD üyelerinin rahat ticaret yapması ve ülke ekonomisine katkı yapması için çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İstanbul Sertifika Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Esra Özyiğit, Royal Termal Hotel Satış Müdürü Şeyda Bilgin ve Saydam Patent Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Topçuoğlu da BEKSİAD ile yaptıkları işbirliğinden dolayı memnun olduklarını belirtti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Gemlik Belediyespor lige galibiyetle başladı

HIZLI YORUM YAP