a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Başkan Turan Hatay Defne’de koordinasyon görevinde

Başkan Turan Hatay Defne’de koordinasyon görevinde

Koordinasyon vazifesi için Hatay’ın Defne ilçesine giden Kandıra Belediye Lideri Adnan Turan, belediye işçisi, iş makineleri ve gönüllülerden oluşan küme 7/24 çalışmalarına devam ediyor.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki sarsıntının akabinde AK Parti Genel Merkezince Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Doç. Dr. Tahir Büyükakın ile birlikte  görevlendirilen 11 ilçe belediye liderinden biri olan Kandıra Belediye Lideri Adnan Turan, vazife bölgesi olan Hatay’ın Defne İlçesinde gece gündüz demeden 7/24 takımı ve gönüllülerle birlikte çalışmasına devam ediyor.

27 KÖYÜN UYUMUNDAN SORUMLU

Hatay Defne’deki Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uyum merkezinde muhtarlardan gelen talepler başta olmak üzere, ferdi vatandaş talepleri, muhtarlar ve köylerdeki talep ve isteklerin belirlenmesi ve karşılanması ile ilçe müdürlüklerinin bilgileri dahilinde yardımların dağıtılması işlerinin uyumunun başında vazifeli bulunan Lider Turan, bir yandan da Kandıra’dan gelen yardımların dağıtılmasında etkin vazife aldı.

KANDIRA GRUBU DEPREMZEDE KARDEŞLERİNİN YANINDA

Kandıra Belediyesi takımları, iş makineleri ve istekli gruplar tarafından Kahramanmaraş ve Hatay Defne’de enkaz kaldırma, belediyecilik hizmetleri, yardım materyallerinin alana ulaştırılması, dağıtımı, sahra hastanesi ve çadır kentin kurulması, paklık hizmetleri, çöpün alınması, cenaze hizmetleri, yem dağıtımı üzere birçok farklı hizmetlerle depremzede kardeşlerinin yanında olmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Kapem Eğitmenleri ve Gönüllüler Bu Kez Depremzede Çocuklar İçin Seferber Oldu