a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Başkan Topaloğlu depremzedeler için gönüllü çalışan gençlerle bir araya geldi

Başkan Topaloğlu depremzedeler için gönüllü çalışan gençlerle bir araya geldi

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Kahramanmaraş merkezli meydan gelen ve 11 ili etkileyen “asrın felaketi” olarak nitelendirilen 7.7 ve 7.6’lık sarsıntılar sonrası Kemer’e gelen depremzede vatandaşlar için istekli olarak çalışan gençlerle bir ortaya geldi.

Kemer Bahri Tanrıkulu Spor Salonu’nda oluşturulan uyum merkezinde depremzede vatandaşlar için yardım toplanmaya devam ediliyor.

Toplanan yardımlar, zelzele sonrası Kemer’e gelen depremzede vatandaşların muhtaçlıklarını karşılamaları için başka farklı kategorize ediliyor.

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, sarsıntının olduğu 6 Şubat tarihinden bu yana tüm samimiyetleri ile özverili bir biçimde çalışan gençleri sık sık ziyaret ediyor.

Spor salonunda gereksinimlerini karşılayan depremzede vatandaşlarla da yakından ilgilenmeye devam eden Belediye Lideri Topaloğlu, gecesini gündüzüne katarak depremzede vatandaşlar için çalışan gençlerle de sohbet etti.

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, sarsıntıda açılan yaraları daima birlikte saracaklarını belirterek, “Deprem sonrası ilçemize gelen depremzede vatandaşlarımızla yakından ilgileniyoruz. Tüm muhtaçlıklarını karşılıyoruz. Spor salonumuzda belediye çalışanımız ve istekli gençlerimiz gecesini gündüzüne katarak onlar için çalışmaya devam ediyor. Burada istekli olarak çalışan gençlerimiz, depremzede vatandaşlarımızın acılarına ortak olmaya çalışıyorlar. Kendilerini tebrik ederim. Bir an olsun meskene gitmeyi düşünmeden çalışıyorlar. Kendilerini ziyaret ederek sohbetler ediyoruz. Hepsi sahiden özveri ile çalışıyor. Ben de geleceğimizin teminatı olan bu gençlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Gölcük Belediyesi Hatay’da Hijyeni Elden Bırakmıyor