a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Başkan Sezer Hatay İçin Çalışmaya Devam Ediyor

Başkan Sezer Hatay İçin Çalışmaya Devam Ediyor

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Hatay’ın dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarının aksamaması için tüm ilçelerde incelemelerini sürdürüyor.

Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Kahramanmaraş sarsıntısında büyük hasar gören Hatay’da uyum vazifesini sürdürüyor. Lider Sezer, Hatay’ın tüm ilçelerinde salgın riskini ortadan kaldırmak ve hijyenin sağlanması ismine başlatılan ilaçlama, dezenfeksiyon, çöp toplama çalışmalarını yerinde denetlemeyi ihmal etmiyor. Bu kapsamda Lider Sezer, Gebze Belediye Lideri Zinnur Büyükgöz ile birlikte çalışmaların sürdüğü Kırıkhan, Hassa, Kumlu ve Reyhanlı ilçelerini ziyaret ederek araç, işçi ve materyal, planlama konusunda gerekli uyumu sağladı.

HATAY’DA ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Başkan Sezer’in koordinesinde devam eden çalışmalarda Gölcük Belediyesi takımları de gece gündüz demeden depremzedeler için hizmetini sürdürüyor. Defne ve Antakya’da, enkaz alanlarında ve çadır kentlerde ilaçlama, kireçleme, dezenfeksiyon ve kemirgenle uğraş, çöp nakli, paklık çalışmalarına devam eden takımlar, Defne’deki aşevinde; her gün 1500 bireye de sıcak yemek ikram ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Nurdağı’nın Yeniden İnşası İçin İlk Temeller Atıldı