a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Başkan Aydın MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti

Başkan Aydın MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi İlçe Teşkilatını ziyaret ederek istişare ve

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi Orhangazi İlçe Teşkilatını ziyaret ederek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu ve yöneticilerinin tam kadro hazır bulunduğu istişare toplantısı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe binasında gerçekleşti.

Orhangazi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Halil Bozoğlu, “ Orhangazi Belediye Başkanımız Bekir Aydın’ı İlçe teşkilatımız ile birlikte istişare toplantısı gerçekleştirdik. Belediye Başkanımız İlçemizde yapılan çalışmalar hakkında kısa bir sunum yaparken, İlçe genelinde bizlere talep edilenleri de Başkanımıza ilettik. Cumhur ittifakı olarak ilçemizde güzel çalışmalara imza atıyoruz. İlçemiz adına yapılan tüm çalışmalarda Teşkilatım adına Belediye Başkanımıza ve Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Cumhur İttifakımızın değerli ortağı Milliyetçi

Hareket Partisi İlçe teşkilatımız ile beraber istişare toplantısı gerçekleştirdik. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Halil Bozoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizin misafirperverliği içinde ayrıca teşekkür ediyorum. Orhangazimiz için yapılan çalışmalar hakkında kısa bir sunum yaparken, yapılacak çalışmalar hakkında da bilgiler verdik. İlçemizin değerini her geçen gün biraz daha artırmanın gayreti içerisinde olduğumuzu ifade ettik. Aziz milletimizin destek ve teveccühüne mazhar olan Cumhur İttifakı olarak yolumuza yılmadan yorulmadan aşkla devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza her alanda devam ederken, Bizlere her türlü desteklerini esirmeyen tüm MHP’li kardeşlerime teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

4 Katlı Kaçak Ev Yıkıldı