a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Başkan Aydın, Gazi ve Gazi yakınlarını ağırladı

Başkan Aydın, Gazi ve Gazi yakınlarını ağırladı

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi Belediyesinin Nadır Sosyal Tesislerinde düzenlediği iftar

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Orhangazi Belediyesinin Nadır Sosyal Tesislerinde düzenlediği iftar programında Şehit ailelerini, Gazi ve Gazi yakınlarını ağırladı.

Orhangazi Belediyesi tarafından Nadır Sosyal Tesislerinde düzenlenen İftar programına Orhangazi Kaymakamı Süleyman Özçakıcı,  Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Cumhuriyet Başsavcısı Muammer Çoban, Cumhur İttifakı İlçe Başkanları Gökhan Ulusu ve Halil Bozoğlu, Ak Parti Bursa il Koordinatörleri Nurettin Özbağkıran ve Osman Öztürk, kurum Müdürleri, Şehit aileleri Derneği Başkanı Yusuf Solak, Şehit aileleri, Gaziler ve Gazi yakınları katıldı.

Şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde bu huzur sofralarında oturabiliyoruz: oldukça sıcak görüntüler ile başlayan akşamda Orhangazi kaymakamı Süleyman Özçakıcı konuklara hitap etti. Sözlerine, “Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz Bu vatan için, bu millet için canlarını ortaya koydular.” Cümleleriyle başlayan Kaymakam Özçakıcı,  bugün burada huzur içerisinde oturabiliyorsak bu şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir. Onlara borcumuzu ödeyemeyeceğimizin farkındayız. Bizim yapabildiğimiz sadece onları saygıyla, Minnetle ve rahmetle anmaktır.” Diyerek şehit yakınlarına, gazi ve gazi yakınlarına teşekkürlerini sundu.

Şehit aileleri ve gazilerimiz başımızın tacıdır: İftar programında Şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarına hitap eden Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, “Başımızın tacı kıymetli Şehit ailelerimiz ve Gazilerimiz ile ramazanın bereketini aynı sofrayı paylaşarak yaşadık.

Davetimize icabet eden kıymetli ailelerimize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim binlerce kez razı olsun.

Bu güzel buluşmamızda bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımıza, Cumhuriyet Başsavcımıza, Askerlik Şube Başkanımıza, AK Parti İl Başkan Vekilimize, AK Parti İlçe Başkanımıza, MHP İlçe Başkanımıza, Belediye Başkan Yardımcılarımıza, Kurum Müdürlerimize, Meclis Üyelerimize ve tüm Protokol Üyelerimize teşekkür ediyorum.” Şehit yakınları derneği Başkanı Yusuf Solak’ın da teşekkür konuşması yaptığı buluşma Şehit yakınları tarafından okunan günün anlamına uygun şiirlerle sona erdi

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Kamulaştırılarak yıkıldı