a

BALKANTÜRKSİAD üyeleri Romanya’ya gidiyor

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Yönetim Kurulu ve üyeleri, Romanya'da yapılacak 22. Yurtdışı Ekonomi Zirvesi öncesi hazırlık toplantısında bir araya geldi.

Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) Yönetim Kurulu ve üyeleri, Romanya’da yapılacak 22. Yurtdışı Ekonomi Zirvesi öncesi hazırlık toplantısında bir araya geldi.

BALKANTÜRKSİAD üyeleri, 30-31 Mayıs 2022 tarihlerinde Bükreş’te gerçekleşecek 22. Yurtdışı Ekonomi Zirvesi’nde Romen iş dünyası temsilcileri ile bir araya gelecek ve ikili iş görüşmelerinde bulunacak.

Romanya programları hakkında açıklama yapan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Fatih Şakir, “Yurtdışı ekonomi zirvelerimiz kapsamında gerçekleştireceğimiz Romanya temaslarımız sırasında öncelikle Bükreş Büyükelçimiz Sayın Füsun Aramaz’ı ziyaret edeceğiz. Romanya Girişimcilik ve Turizm Bakanlığı Devlet Sekreteri Lucian Ioan Rus ile görüşmemizden sonra, Romanya Yatırım Ajansı yetkilileriyle bir araya geleceğiz. Romanya’daki temaslarımızda ayrıca Romanya Küçük ve Orta Ölçekli Özel İşletmeler Ulusal Konseyi’ni ve Bükreş Ticaret Odası’nı ziyaret ederek ikili iş görüşmeleri gerçekleştireceğiz” dedi.

BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu ve üyeleri Bükreş’teki temaslarının ardından 1 Haziran Çarşamba günü Bursa’ya dönecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Osmangazi’de 1.5 milyon metrekarelik dev yeşil dönüşüm