a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Aroma deprem bölgelerine destek vermeye devam ediyor

Aroma deprem bölgelerine destek vermeye devam ediyor

Aroma, sarsıntıdan etkilenen bölgedeki vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılamak için birinci günden itibaren AFAD ve Kızılay uyumunda su ve meyve sularını yardım tırları ile gönderiyor.

Ayrıca Aroma çalışanları ve yakınları ortasında organize olunarak yapılan yardım kampanyaları ile 3 yardım tırı Gaziantep, Kahramanmaraş ve Hatay’a gönderildi. Su, meyve suyu, besin, hijyen gereçleri ve giysi üzere temel gereksinim eserleri kamu kurumları ile organize biçimde çalışarak muhtaçlık sahiplerine ulaştırıldı.

AFAD ve Kızılay ile koordineli olarak yardım çalışmalarına dayanak olduklarını söz eden Genel Müdür Sefer Kılınç; biz de bölgedeki bu kuvvetli sürece dayanak olmak için tüm paydaşlarımız ve çalışanlarımızla afetten ziyan gören bölgelere yardımlarımıza devam edeceğiz. Cumhuriyet tarihimizin en dehşetli sarsıntılarından birinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Ayrıyeten zelzele bölgesinde çalışan tüm görevlilere teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bursa’ya dönen NAK ekipleri çalışmalarını anlattı