a
  • Haberyum
  • Spor
  • Ampute futbolcu Barış Telli, yine Gaziantep Şahinbey'de

Ampute futbolcu Barış Telli, yine Gaziantep Şahinbey'de

2014 yılından 2017 yılına kadar Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Grubu formasını muvaffakiyet ile terleten Barış Telli, daha sonra Kayseri, İzmir ve Ankara gruplarında forma giydikten sonra tekrar yuvaya döndü ve kendisini mavi-beyazlı gruba bağlayan imzayı attı.

‘Şampiyonluğun en güçlü adayıyız’

Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Grubu Kulüp Başkanı Cuma Hoş, Barış’ın ekibin gücüne güç katacağın belirterek, “Dört yıl ortadan sonra Barış kardeşimizle yollarımız tekrar birleşti. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun Barışa inancı tam. Barış bizim için çok pahalı, grup arkadaşları ve bizler onu çok seviyoruz. Barış Gaziantep’te iz bırakan atletlerden bir adedidir. Tekrar bizimle birlikte olmasından dolayı memnunuz. Barışla güçlenen takımımızla, yeni dönemde da şampiyonluğun en güçlü adayıyız. Tüm kupaları müzemize getirmek istiyoruz. Yaşanan Pandemi sürecinde spordan uzak kaldık. Futbolcularımız ve taraftarlarımız yeşil alanları özlediler. Yaşanan bu süreci alınan önlemlerle birlikte en kısa müddet içesinde aşacağımıza inanıyorum” dedi.

‘Tüm kupalara talibiz’

Tekrar yuvaya dönmenin memnunluğunu yaşadığını belirten Barış Telli, “Yeniden yuvaya döndüm. Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Kadrosu ismine sporculuğum kaldığı yerden devam edecek. İki yıl hizmet ettiğim kulübe dört yıl sonra tekrar dönmenin memnunluğunu yaşıyorum. UEFA’nın spor elçisi olarak Avrupa’da da ülkemi temsil ediyorum. Bunun yanı sıra Gaziantep Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın sportmeni olmak benim için onur verici. İnşallah bu dönem tüm kupaları alacağız. Bu transferde emeği geçen Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na, Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’e, hocalarıma ve grup arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İHA

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bayern Münih altyapı antrenörü hakkında ırkçılık savı