a

Adatepe Semt Polikliniği Nasıl Gidilir?

Adatepe semt polikliniği İzmir’in Bornova ilçesinde bulunmaktadır. Polikliniğe ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç kullanımı tercih edilebilir. Toplu taşıma araçları arasında poliklinik yakınlarında durakları olan otobüs, dolmuş ve minibüsler bulunmaktadır. Özel araç ile gelmek isteyenler ise İzmir çevre yolu veya E87 karayolunu kullanarak ulaşım sağlayabilirler.

İzmir çevre yolundan Adatepe semt polikliniğine ulaşmak isteyenler, Adatepe kavşağına geldikten sonra sinyalize kavşaktan sağa dönerek poliklinik tabelalarını takip etmelidirler. E87 karayolunu kullanarak gelenler ise Bornova çıkışı yaparak Ege Üniversitesi yönüne devam ederek İzmir-Balıkesir yolu üzerinden Poligon kavşağı’na ulaşmalı ve buradan da yine Adatepe semt polikliniği tabelalarını takip etmelidirler.

Toplu Taşıma İle Gidilebilecek Yerler

Adatepe semt polikliniğine ulaşmak için toplu taşıma araçları kullanılabilir. Otobüsler, dolmuşlar ve minibüsler bu semt polikliniğine ulaşmak için en yaygın seçeneklerdir.

Otobüslerle ulaşım sağlamak isteyenler, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 63 numaralı otobüs hattını kullanabilirler. Bu hat Bornova-Çiğli arasında hizmet vermektedir. Adatepe semt polikliniğine ulaşmak içinse Poligon durağında inmek gerekmektedir. Dolmuşları tercih edenler de Bornova-Çiğli dolmuş hatlarını kullanarak Poligon durağına kadar ulaşabilirler.

Minibüsler de Adatepe semt polikliniğine ulaşmak için kullanılabilir. Bornova pazarından hareket eden minibüsler, Poligon durağına kadar gitmektedir. Bu duraktan ise semt polikliniği tabelaları takip edilerek ulaşım sağlanabilir.

Özel Araç İle Gidilebilecek Yerler

Adatepe semt polikliniğine özel araç ile gitmek isteyenler için ulaşım yolları oldukça kolaydır. İzmir çevre yolu ya da E87 karayolu kullanılarak polikliniğe ulaşım sağlanabilir.

İzmir çevre yolundan gelmek isteyenler, Adatepe kavşağına geldikten sonra sinyalize kavşaktan sağa dönerek yönlerini polikliniğe doğru çevirebilirler. Polikliniğe ulaşmak için tabelalar takip edilmelidir.

E87 karayolu kullanılarak ulaşım sağlamak isteyenler ise Bornova çıkışından çıkarak Ege Üniversitesi yönüne devam edebilirler. Daha sonra İzmir-Balıkesir yolu üzerinden Poligon kavşağı’na ulaşılabilir ve buradan Adatepe semt polikliniği tabelaları takip edilerek kolaylıkla varış noktasına ulaşılabilir.

İzmir Çevre Yoluyla Gidilebilecek Yol

Adatepe semt polikliniğine İzmir Çevre Yolu ile ulaşmak isteyenler için en kolay yol, Adatepe kavşağına gelmektedir. Bu kavşaktan sinyalize edilerek sağa dönüldüğünde, poliklinik tabelaları ile karşılaşılır ve buradan sağa sürdüğünüzde hemen sağda polikliniğe ulaşırsınız. İzmir Çevre Yolu genellikle yoğun seyahat trafiğine sahip olabilir, bu nedenle sürücülere rotalarını önceden planlamaları tavsiye edilir.

Bununla birlikte, İzmir Çevre Yolu dışında bir alternatif yol tercih edenler için E87 Karayolu üzerinden Poligon Kavşağı’na ulaşarak, burada Adatepe semt polikliniği tabela yönlendirmelerine uymaları da mümkündür.

E87 Karayoluyla Gidilebilecek Yol

Adatepe semt polikliniğine kendi aracınızla ulaşmak istiyorsanız, İzmir çevre yolu veya E87 karayolunu kullanabilirsiniz. E87 karayolu üzerinden gitmek isteyenler Bornova çıkışından çıkarak, Ege Üniversitesi yönünde devam etmelidirler. Daha sonra İzmir-Balıkesir yolu üzerinden Poligon kavşağına ulaşacaklardır. Buradan Adatepe semt polikliniği tabelalarını takip ederek kolayca polikliniğe ulaşabilirsiniz. Bu yöntem ile ulaşım için gideceğiniz güzergahı iyi planlamalısınız.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Işık ihlali kazaya neden oldu