a
  • Haberyum
  • Dünya
  • ABD’de betona gömülü çocuk kalıntıları bulundu

ABD’de betona gömülü çocuk kalıntıları bulundu

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

ABD’nin Colorado eyaletinde 10 Ocak’ta meydana gelen olayda polis, kuşkulu faaliyet sebebiyle geldikleri bir meskende depolama kısmında içi beton dolu bir metal kutu bulduklarını ve betona gömülü çocuk kalıntıları tespit ettiklerini açıkladı.

Polis, olayla ilgili cinayet soruşturması yürüttüklerini tabir ederek, soruşturmanın bir kesimi olarak 2018’te 3 ve 5 yaşındayken kaybolan iki çocuğu aradıklarını vurguladı. Kaybolan iki çocukla betona gömülü çocuk kalıntıları ortasındaki irtibat hakkında bilgi verilmedi.

Açıklamada, şu sözlere yer verildi:

“Polis, soruşturma kapsamında iki çocuğun yerini tespit etmeye çalışıyor. Çocukların isimlerinin Jesus Dominguez ve Yesenia Dominguez olduğu belirtildi. Soruşturma, Jesus ve Yesenia’nın yaklaşık 2018 yazından bu yana görülmediğini gösteriyor. Yesenia Dominguez en son görüldüğünde yaklaşık 3 yaşındaydı ve şu anda 9 yaşında olacaktı. Jesus Dominguez en son görüldüğünde yaklaşık 5 yaşındaydı ve şu anda yaklaşık 10 yaşında olacaktı. Pueblo Polisi bu çocukların yerini ve güvenliğini doğrulamak istiyor.”

KAYNAK: DHA

KAYNAK: HABER7

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

İran’dan ABD bildirisi: Savaş başlatan taraf olmayacağız