a
  • Haberyum
  • Bursa
  • 4. Dünya Göçebe Oyunları Türkiye’de ve Dünyada büyük ilgi gördü

4. Dünya Göçebe Oyunları Türkiye’de ve Dünyada büyük ilgi gördü

Orhangazi Belediyesi Ücretsiz olarak 6000 Orhangazi linin 4. Dünya Göçebe Oyunlarına ulaşımını sağladı.

Orhangazi Belediyesi Ücretsiz olarak 6000 Orhangazi linin 4. Dünya Göçebe Oyunlarına ulaşımını sağladı. Orhangazi Belediyesi 4 gün süren Dünya Göçebe Oyunları sırasında, Belediyeye ait altı otobüsle Cumhuriyet meydanı göçebe oyunları alanı arasında ring oluşturdu. Orhangazililer ücretsiz ulaşım hizmetinden çok memnun olduklarını belirtti.

Orhangazi Belediyesi Çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Orhangazi Belediyesi bu kapsamda Orhangazililer tarafından Büyük ilgi gören 4. Dünya Göçebe Oyunları için İznik’e ücretsiz ulaşım sağladı. 4 gün boyunca altı araçla Orhangazi Cumhuriyet Meydanı, İznik göçebe Oyunları sahasına ring yapan Orhangazi Belediyesi 6000 civarında Orhangazi ‘ligi ücretsiz olarak İznik’e taşıdı. İznik’te düzenlenen 4. Dünya Göçebe Oyunları Türkiye’de ve Dünyada büyük ilgi gördü. 1 milyona yakın konuğun ziyaret ettiği 4. Dünya Göçebe Oyunları 4 gün sürdü.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Hemşehrilerimiz istedi biz yaptık, dedi. Başkan Aydın sözlerine “ Dördüncüsü komşu ilçemiz İznik’te yapılan Dünya Göçebe Oyunları Dünyadan ve Ülkemizden büyük ilgi gördü. Göçebe Oyunlarını elbetteki hemşerilerimiz de ilgi ve heyecanla karşıladı. Bizlerde Orhangazi Belediyesi olarak hemşerilerimizin ücretsiz şekilde İznik’e göçebe oyunları alanına erişimlerini sağladık.“ Şeklinde devam etti. Belediye Başkanı Bekir Aydın açıklamasına “ Belediyemize ait 6 araçla 4 gün boyunca, sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar ring oluşturarak halkımızın gidiş gelişlerini sağladık. Bu süre zarfında oldukça yoğun çalışan mesai arkadaşlarıma emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.“ İfadeleriyle son verdi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Mustafakemalpaşa dünya mutfaklarında