fbpx
a

Yayın İlkelerimiz

Haber Toplum İçindir

Haberleri ulusal alanda tüm kitlelere eksiksiz, değiştirmeden, sorunsuz, olduğu gibi açıklamak/ yayınlamak ve yorumu sizlere bırakmak.

Yayıncılık Etkileşimi

Doğru haber, yayıncılık alanında sunulabilecek en etik iştir. Gazeteciliğin temel değeri olarak online haber sitemizde tarafsız haber yapmak.

Görev Odaklı Olma

İlkeli değerlere sahip çıkmak dışında şirket ilkelerimiz dahilinde toplumun, okuyucunun gerçek haberi almasını sağlamak görevimizdir.

Tüm Teçhizat İle Hizmet

Ülkesinin çıkarlarını gözeten web sitemizde yazılı, görsel, sesli, görüntülü ( video) slayt içeren, animasyonlu, uyarılı hiper metinler sadece daha iyi bir gazetecilik anlayışı ve okuyucuya daha iyi hizmet içindir.

Temel Bağ; Güvenirlik

Bugünü, dünü ve geleceği daha iyi anlamak, sonraki nesillere doğru kaynaklardan bilgiler bırakmak için bize olan güveninize saygı duyuyor, korumak için sadece doğru yolda ilerliyoruz.

Düşünceye Saygı

Haberleri özgün metinler halinde sizlere ulaştırıyoruz. Biz, provokatif olmadığı sürece düşünce özgürlüğüne inanıyoruz, webdeki fikir, kişilik ve okuyucu tarafından oluşturulan içeriğin merkezi rolünü tanıyoruz ve destekliyoruz.

Biz;

Milli değerlerimizi ve kişisel haklarınızı koruyarak, okuyucuya yönelik çok ekranlı bir dünyada tek bir doğru bakış açısından size ulaşıyoruz…