33,0350$% -0.08
36,0505€% 0.06
2.557,89%-0,10
4.146,00%0,67
16.608,00%0,67
11.064,85%0,37
฿%
Ł%
Ξ%
%
Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, pazar günü Turgutluspor ile oynayacakları 3. Lig play-off finalini kazanarak kupayı Karşıyaka’ya getirmek istediklerini söyledi.
Karşıyaka, 3. Lig 2. Kümesi olağan dönemde 5. sırada tamamlayarak Play-offa katılma hakkı elde etmişti. Geçtiğimiz çarşamba günü Derince Belediye ile karşılaşan kırmızı-yeşilliler, rakibini 1-0’lık skorla eleyerek finale yükseldi. Finalde Turgutluspor ile eşleşen Karşıyaka, 26 Temmuz Pazar günü saat 20.00’de başlayacak maçı kazanarak 2. Lig’e yükselmek istiyor.
“İnşallah o kupa semte gelecek”
Maç öncesinde değerlendirmelerde bulunan Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Turgay Büyükkarcı, “Sezon başından beri söylüyoruz; bu ekibe güveniyoruz. Onlar da bizi mahcup etmedi. Çok düzgün bir teknik takımımız ve çok düzgün futbolculardan oluşan birbirine kenetlenmiş takımımız var. Birbirine son derece hürmet gösteren yönetimimiz var ve çok büyük bir taraftarımız var. Dönem başında hedeflediğimiz yerdeyiz. O amaca ulaşmak için de bir tane 90 dakikamız kaldı. Bu 90 dakikayı da alıp kupayı semte getirmek istiyoruz, en büyük maksadımız bu. Bunun için de tüm takım çalışıyor. Taraftarımız rahat olsunlar, inşallah o kupa semte gelecek” diye konuştu.
Zalgiris Kaunas, Patricio Garino’yu takımına kattı