32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Samsun Vilayet Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 31 Ağustos’ta uzaktan eğitimle başlayacak 2020-2021 eğitim-öğretim dönemi öncesi Uzaktan Eğitim Takviye Üniteleri ve Okul Takviye Sınırları kuruldu.
Samsun Vilayet Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen’in talimatıyla 17 ilçede Uzaktan Eğitim Dayanak Üniteleri kurularak ünite bünyesinde Uzaktan Eğitim Okul Dayanak Çizgileri hayata geçirildi. Veli ve öğrencilere takviye olmak hedefini taşıyan Uzaktan Eğitim Takviye Üniteleri, oluşturulan Whatsapp sınırları ile problemlere anında tahliller üretmeyi hedefliyor.
Samsun Vilayet Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hususla ilgili yapılan açıklamada, “Uzaktan Eğitim Okul Takviye Hattı’mız Samsun’da uzaktan eğitimle ilgili talep edilen her çeşit bilgiyi paydaşlara süratli, açık ve inançlı biçimde ulaştıracaktır. Uzaktan Eğitim Okul Dayanak Çizgisi öğrenci, veli ve öğretmenlerimizle birlikte en verimli çalışma ortamını oluşturmayı amaçlayan bir iletişim sistemidir. Bu çizgi vasıtasıyla aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için konusunda uzman, tecrübeli öğretmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz” denildi.
HAVELSAN dünya devleriyle tıpkı listede yer aldı