fbpx
a
  • Haberyum
  • Bursa
  • Özen Grup, Bursa’ya yatırımlarına devam ediyor.

Özen Grup, Bursa’ya yatırımlarına devam ediyor.

Ekonomik kriz dönemlerinde sektörde güven oluşturmaya ve risk alarak yatırımlarına devam eden Özen Grup, doğusundan, batısına, kuzeyinden güneyine kadar Bursa’yı kucaklamaya devam ediyor.

Ekonomik kriz dönemlerinde sektörde güven oluşturmaya ve risk alarak yatırımlarına devam eden Özen Grup, doğusundan, batısına, kuzeyinden güneyine kadar Bursa’yı kucaklamaya devam ediyor.

Perakende sektörünün güçlü oyuncusu Özen Grup, Bursa’ya yatırımlarına devam ediyor.

Bursa’nın en büyük en ucuz gross marketi ‘Her gün ucuz her ürün ucuz’ sloganıyla Bursalıların hizmetine açıldı.

Özen Grup, yeni konsepti Gross marketin ilkini 9 ekim 2020 tarihinde şehrin batı bölgesinde Özen Gros 1-Ataevler olarak hizmete açmıştı.

Grup, ikinci şube olarak da, Özen Gross-2 Erikli marketini ise şehrin doğu yakasında Bursalılarla buluşturdu. Haliyle açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Bursa protokolü siyasi parti temsilcileri sivil toplum örgütleri kamu ve özel firma yöneticileri de katılım sağlamışlardı.

özen gros 3

YANILMAMIŞIM

Geçtiğimiz yılın son aylarıydı,

‘Özen Grup Bursa’yı merkez üssü yaptı!..’

Günlük köşe yazımda böyle iddialı bir başlık atmış,

Köşe yazımı, yayına verdikten sonra da kendimi adamakıllı sorgulamıştım.

Bu kadar ‘iddialı’ bir başlık atılır mı diye.

Yanılmamışım.

Daha doğrusu, Özen Grup sözünü tutmuş ve beni de yanıltmamış oldu.

Zira Özen Grup, yeni yatırımlarıyla Bursa ve ülke ekonomisine, istihdamına katkı sağlamaya devam ediyor.

Yatırımlarıyla Bursa, dolayısıyla Ülke ekonomisine desteği ve bölgesindeki istihdama sağladığı katkı ile Bursa halkı tarafından sevilen Özen Grup 

Kendimi sorguladığım, o günkü köşe yazımda ‘Özen Grup, faaliyet gösterdiği perakende sektöründe Bursa’yı adeta merkez üssü yaptı’.

Cümlesiyle de şehrimize yapılan yatırımlarına ve sağladığı istihdam fırsatlarına  vurgu yapmaktı.

BURSA’DA EN BÜYÜK

Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen’in  ‘Alışverişte Onur Sözü’ sloganı ile gıda perakende sektöründe Bursa’ya merhaba lansman toplantısında açıkladığı hedeflerine ilişkin cümlesi yazımın başlığındaki kanaatimi güçlendirdi.

Zira, O hedefleri dile getirdiği cümlesi çok iddialı ve dikkat çekiciydi.

‘Bursa’da en büyük, Türkiye’de ilk 5 arasına gireceğiz’ 

Bazılarının ‘hayal’, bazılarının ise ‘cesaret’ diye yorumladığı o tarihi cümle bugün gerçeğin, realitenin somut resmi olarak hayatımıza girmiş durumda.

Kısacası, Özen Grup, Bursa’nın en büyük perakendecisi olarak liderliğini bir kez daha tescillemiş oldu.

Liderliğini Onur Market zinciriyle sürdüren grup, Türkiye’nin üçüncü büyük süpermarketi, sekizinci büyük gıda perakendecisi olarak yoluna devam ediyor.

Bünyesinde sekiz şirketi bulunan Onur Grup sebze meyve alanında perakendecilik, unlu mamul, gayrimenkul yatırım, inşaat yapı ve lojistik sektörlerinde de hizmet veriyor.

özen gros 2
özen gros 2

‘SOSYAL SORUMLULUK’

Bursa’ya yaptığı yatırımlar ve sağladığı istihdam ile Bursa ekonomisine  önemli katma değer kazandıran Özen Grup. ‘sosyal sorumluluk’ projeleriyle de Bursalıların gönlünü kazanmaya devam ediyor.

Sektör odaklı, nitelikli istihdam konusunda ise adeta bir eğitim kurumu kadar titiz ve yenilikçi personel anlayışı ile müşterilerine hizmet veriyor.

Başta Bursa spor olmak üzere, eğitim, kültür, sanat, sağlık gibi toplumun her kesimini ilgilendiren konularda ‘sosyal sorumluluk’ projelerine yaptığı katkıları ile mülki ve yerel yönetimler yanı sıra Bursalılar tarafından da takdirle karşılanıyor.

Özen Grup, Yaşamakta olduğumuz, Kovit-19 pandemi ve türevleri sürecindeki destekleri yanı sıra, diğer çalışmalarda da yer almakta ve önemli katkılarıyla gönülleri fethetmekte.

MARKETÇİLİKTE DEV YATIRIM

Önceki gün yine dev bir yatırımı Bursa’ya kazandırdı.

özen gros erkli açiliş
özen gros erkli açiliş

Bursa’nın en büyük gross marketine imza attı.

Ekonomik kriz dönemlerinde sektörde güven oluşturmaya ve risk alarak yatırımlarına devam eden Özen Grup, doğusundan, batısına, kuzeyinden güneyine kadar Bursa’yı kucaklamaya devam ediyor.

365 GÜN HEP UCUZ…

Özen Gross 2-Erikli marketçilik sektöründe farklı bir mimarı tarzı ile de dikkat çekici. İki katlı olarak projelendirilen yapı toplam 8 bin metrekarelik alanda hizmet veriyor.

özen gros erkli 5

Ürün gamı ise oldukça zengin ve çeşitlilikleriyle müşterileriyle buluşuyor.

Temel gıda ürünlerinden temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden taze sebze meyveye, kasap ürünlerinden fırın ürünlerine kadar binlerce ürün seçeneğini bulabilirsiniz.

30 yılı aşkın sektör ve mağazacılık tecrübesini, kalitesini ve müşteri memnuniyeti politikasını yeni konsepti Özen Gross’a da taşıyan Özen Grup, Bursa’nın en ucuz toptan fiyatına perakende marketi sloganıyla tüketicilerin ekonomik olarak da yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Üstelik toptan fiyatına perakende satış fiyatlarıyla.

Öyle hafta sonu indirimi,

Son günü kaçırmayın,

Gibi, tüketiciyi yanıltıcı durum yok.

Özen Gross’da hep ucuzluk var.

Tam 12 bin çeşit ürün, yılın 365 günü, her ay, her hafta, her gün her saatte sizi bekliyor.

‘Her gün ucuz her ürün ucuz’

Daha ne olsun!..

‘Hep ucuz, en ucuz’

************************************************************

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Dünyaca ünlü resimleri canlandırıp fotoğraflarını çekiyor