32,8560$% -0.61
36,0150€% 0.08
2.551,53%0,06
4.184,00%-1,32
16.760,00%-1,32
11.156,20%0,15
฿%
Ł%
Ξ%
%
Osmangazi Belediyespor Atletizm Ekibi atletleri, Spor Toto U18 Ligi Yarışmaları’nda gümüş ve bronz madalyanın sahibi oldu.
Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından Denizli’de düzenlenen Spor Toto U18 Ligi Yarışmaları’nda, Osmangazi Belediyespor’un başarılı atletleri göz doldurdu. Kıyasıya gayretlere sahne olan karşılaşmaya Fenerbahçe, Kayseri ve Beşiktaş üzere kulüplerden toplam 600 atlet katıldı. Rakipleri karşısında üstün performans sergileyen Osmangazili Tarık Özer gülle ve disk atmada, Emre Çiftçi ise çekiç atmada ikinci oldu. Bunun yanı sıra cirit atmada uzunluk gösteren Caner Karaca da üçüncülük kürsüsünde yerini aldı.
Genç atletlere madalyalarını Denizli Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Ahmet İbanoğlu, TAF Başkan Vekilleri Ali Aksu ile Muzaffer Karadeniz ve eski federasyon başkanlarından Fikret Çetinkaya verdi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ise sportmen ve antrenörlerini tebrik ederek, muvaffakiyetlerinin devamını diledi.
Bursa’da ameliyatlı gence konutunda rehberlik dayanağı