a

Nişan Saçı Modelini Nasıl Seçmelisin?(Resimli)

İlk adımlardan biri olan nişan töreninde nişan saçı modelini nasıl seçmelisin? Nelere dikkat etmelisin? Kusursuz görünmek isteyen gelin adayları bu günlerde baya heyecanlı zamanlar geçiriyorlar. İnsan sürekli bir arayış içinde oluyor. Sürekli karar değiştirebiliyor. Hayalinizdeki saç modelini bulmanıza yardımcı olmaya çalışmak amacıyla sizlere birkaç tane beğendiğim nişan saçı resimlerini sunacağım. Umarım sizlerde beğenirsiniz. 

ÖRGÜLÜ MODELLER SEVİLENLER ARASINDA!

C:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n7.pngC:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n6.jpg

Örgülü saç modelleri genellikle genç kızlar arasında çok seviliyor. Hem şık hemde her saç modeline yakışmasıyla ilk sıralarda örgülü modeller yer alıyor. Topuzda ve salık saçta kullanılabilen örgü size farklı bir hava katacak. 

NİŞAN SAÇI MODELİNDE TAŞLI DETAYLAR ÖN PLANDA

C:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n1.jpgC:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n2.jpg

Taş seven gelinlerimize… Tüm havanızı değiştirecek bu detaylar size çok yakışacak. Hafif dağınık klasik topuzlarınıza ekleteceğiniz sade veya gösterişli taşlar muhteşem görünmenizi sağlayacak. Tüm gece ışıl ışıl olacaksınız. Ayrıca sizi çok asil gösterecek…

DAĞINIK TOPUZLARI SEVENLERE
C:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n.jpgC:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n3.jpg

Dağınık topuzları seviyorsanız bu nişan saçı modelleri size çok yakışacak. İsterseniz detay katabilirsiniz. Bana kalırsa taş veya çiçek olmadan da baya gösterişli duran bu saçlar her model elbiseye de uyum sağlıyor. Siz yürürken dalgalanan saçlarınız nişan fotoğrafı çekimlerinde de çok güzel pozlar yakalamanızı sağlayacak. 

SADELİĞİYLE BÜYÜLEYEN NİŞAN SAÇLARI
C:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n4.jpgC:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n5.jpg

Sade ama bir o kadar şık! Yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak bu modeller her makyajla kullanılabilir. Özellikle ağır makyaj yaptırmak istiyorsanız sade saçlara yönelin. Makyajınız saçınızla bütünleşerek sizi mükemmel bir nişana hazırlayacak. Kurtarıcı saç bile diyebiliriz bu modellere. Her model, her elbiseye veya makyaja yakışmıyor. Fakat abartısız bir saç ne giyerseniz giyin size yakışacak.

GÖZDEMİZ, SALIK SAÇLAR!
C:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n8.jpgC:\Users\MELİKE\Desktop\makaleler\n9.jpg

Salık saç modelleri kadınlar arasında en çok tutulanlardan biri. Çünkü oldukça rahat ve güzel görünüyor. Ve her ortama uyum sağlayabilen bu model tamamen veya yarı salık şekilde kullanılabiliyor. Eğer elbisenizin ön tarafındaki detayları göstermek isterseniz veya elbisenizde sırt detayı mevcutsa saçlarınızı salık görünümü verecek şekilde arkadan çok sıkı olmayacak biçimde toplatabilirsiniz. Özellikle kırsal alanda nişan töreni düzenleyecekseniz bu saçlar tam size göre. Uçuş uçuş bir elbiseye de çok yakışacak olan salık saç modellerini isterseniz çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Nişan saçı modelinizi seçerken özellikle giyeceğiniz elbiseye yakışıp yakışmayacağına karar verin. Eğer hayalinizde yakıştırıyorsanız mükemmel olacaksınız demektir. Nişanın yapılacağı ortamda bu konuda önem taşıyor. Çünkü kır nişanlarına daha doğal bir saç yakışırken salon veya restoranlarda yapılan nişanlara biraz daha ağır ve gösterişli nişan saçı modelleri yakışabiliyor.

Nişan Saç Modelleri 2021, Nişan için Saç Modelleri, Evde nişan saç Modelleri, Nişan Saç Modelleri 2022, Nişan için saç Modelleri genç, Kısa nişan saç modelleri, Gelin nişan Saç Modelleri, Nişan saç Modelleri taçlı, Nişan Saçı Modeli,

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Çağlar Ökten, Seda Sayan için evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisini terk etti