a
reklam
  • Haberyum
  • Gündem
  • MESAM seçiminde yarışacak Değişim ve Reform Grubu, yönetim kurulu adayları ile yedek üyeleri tanıttı

MESAM seçiminde yarışacak Değişim ve Reform Grubu, yönetim kurulu adayları ile yedek üyeleri tanıttı

 

Yalın ONAT İSTANBULTürkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği’nde 30 Haziran’da gerçekleştirilecek olan yönetim kurulu seçimleri öncesi, MESAM Değişim ve Reform Grubu, yönetim kurulu üye ve yedek üyelerini açıklandı. 
MESAM Değişim ve Reform Grubu Başkan adayı Recep Ergül öncülüğünde yapılan toplantıya  MFÖ grubu üyesi Fuat Güner, Coşkun Sabah gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Saygı duruşunun ardından konuşan Recep Ergül, hedeflerini anlattı.
Ardından da Ahmet Koç, Fuat Güner, Coşkun Sabah gibi isimlerin dahil olduğuyönetim kurulu üye ve yedek üyelerini açıkladı. Pandemi nedeniyle 3 kez ertelenen 3 grubun katılacağı seçim, 30 Haziran’da yapılacak.
“SEÇİLEN YÖNETİM KURULU HEM YETENEKLİ HEM DE ÇOK ÜRETKEN”
MFÖ üyesi Fuat Güner, “İnsanların beraber çalışacağı insanlarla birlikte bulunması daha faydalı oluyor. Yoksa herkesin, ‘benim de yönetim kuruluna girme hakkım var’ diyerek, seçime girip yönetime girmesi işi çözemeyebiliyor. Seçilen yönetim kurulu, İskender Paydaş olsun, Selim Çaldıran olsun hepsi bu konuda hem yetenekli hem de gerçekten çok üretim yapan insanlar” diye konuştu
“MESAM TARİHİNDE HİÇ TOPLANMAMIŞ BİR KALABALIK GÖRDÜK BUGÜN”
MESAM Değişim ve Reform Grubu Başkan Adayı Recep Ergül de “MESAM son yıllarda olaylarla gündeme geliyordu. MESAM tarihinde kurumsal olarak bile toplanmamış bir kalabalık gördük bugün” dedi.

(FOTOĞRAF)

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Didim Belediye Başkanı: Ruhsatsız oteli mühürledikten sonra sopalarla saldırdılar

HIZLI YORUM YAP