a
  • Haberyum
  • Bursa
  • “KAMU-DER Bursa’da Özel Kahvaltı Buluşması Düzenledi”

“KAMU-DER Bursa’da Özel Kahvaltı Buluşması Düzenledi”

https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/08/masal-bahçe.png https://haberyum.com/wp-content/uploads/2023/10/134X550.jpg

KAMU-DER Marmara Bölgesi, genişletilmiş programları kapsamında Bursa’da önemli bir kahvaltı etkinliği düzenledi. “Kahvaltıda Buluşuyoruz” adı altında gerçekleştirilen bu etkinlik, Bursa Polis Evinde Kamu-Der Genel Başkanı Cevdet Baştuğ ve Marmara Bölge Başkanı Hakan Serpen’in de katılımıyla yapıldı. Program, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek başkanları, hemşehri dernek başkanları, muhtarlar, şehit ve gazi yakınları, basın mensupları ile Kamu-Der’in il ve ilçe başkanlarını bir araya getirdi.

WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.02.27 kopyasi

Etkinlik, tanışma ve sohbetlerin ardından, çeşitli alanlarda başarı göstermiş kişilere plaket takdimi ile devam etti. Önceki dönem CHP milletvekili aday adayı Gülfer Tek de plaket alanlar arasındaydı. Kamu-Der’in faaliyetleri ve içeriği bu kahvaltıda katılımcılara tanıtıldı.

WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.04.14

Kamu-Der, Türkiye’nin dört bir yanındaki gönüllüleriyle, her kesimden, her düşünceden, her etnik gruptan ve inançtan Türkiye sevdalılarını bir araya getiriyor. Bu toplantı, Bursa için istek, talep, öneri ve şikayetlerin dinlenmesi fırsatı da sundu. Görkemli ve şölen havasında geçen toplantı, Genel Başkan Cevdet Baştuğ ile hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi. Kamu-Der, bugün olduğu gibi yarın da aynı hız ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürme taahhüdünde bulundu.

WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.03.40
resim
WhatsApp Image 2023 11 20 at 12.04.48

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Bursa’da deniz karayla birleşti, yollar göle döndü